TOP 6 toksiškiausi Zodiako ženklai: nuo šiek tiek destruktyvių iki energijos vampyrų

Skaitykite ir sužinokite apie šešis labiausiai toksiškus Zodiako ženklus - nuo šiek tiek destruktyvių iki energijos vampyrų.

Skorpionas

Skorpionai dažnai turi blogą reputaciją dėl to, kad yra smerkiantys ir šalti. Šį vandens ženklą valdo Marsas - agresijos planeta, todėl jis nebijo nesutikti.

Į gyvenimą jie žvelgia ciniškai, su Skorpionams būdingu pusiau tuščio stiklo mentalitetu. Jie gali dažnai skųstis, gadinti nuotaiką ir savo pralaimėjimu žlugdyti kitus.

Tačiau Skorpionams neužtenka situacijoje įžvelgti tik neigiamus dalykus. Jie gali ieškoti trūkumų kito žmogaus planuose ar idėjose, bandydami įvelti jį į ginčą. Su šiuo ženklu nėra paprastų nesutarimų: Skorpionams - arba jų kelias, arba greitkelis.

Vandenis

Vandenis vadinamas Zodiako maištininku, o tai reiškia, kad jis nebijo papurtyti kelių plunksnų. Vandenis, valdomas Urano - planetos, siejamos su atstumtaisiais, - nesijaudina dėl to, kaip padaryti įspūdį aplinkiniams.

Tiesą sakant, jiems patinka sukrėsti socialines situacijas, kad įgytų pranašumą. Jiems patinka užgožti kitus, statyti žmones į vietą ir būti kovingais. Vandenis žino, kad yra protingas, ir padarys viską, kad ir jūs tai žinotumėte.

Vėžys

Vėžiai garsėja jautriomis ir emocingomis asmenybėmis. Dėl to jie yra puikūs draugai, jei esate jų geroje pusėje. Tačiau yra ir tamsesnioji jų pusė, kurią jie slepia po paviršiumi.

Nors kiti ženklai su savo problemomis susiduria tiesiogiai, Vėžiai linkę išreikšti save nuotaikingu, piktu ir pasyviai agresyviu elgesiu. Ir jei manote, kad galite juos už tai iššaukti, pagalvokite dar kartą. Vėžiams būdingas bendras bruožas - polinkis vaidinti auką bet kokia proga.

Ožiaragis

Žinomi kaip ryžtingi ir praktiški Ožiaragiai yra vieni darbščiausių Zodiako ženklų. Tačiau Ožiaragiai taip pat užsispyrę ir emociškai šalti, kai reikalai klostosi ne taip, kaip jie nori.

Šis ambicingas ženklas nebijo mesti savo svorį, kad oponentai pasijustų nereikšmingi. Jie gali būti žiaurūs ir, jei jaučiasi iššauktais, savo žodžiais jus nubaus.

Taigi, jei ką nors darote neteisingai, Ožiaragiai jums tai praneš. Jų išpūstas pranašumo jausmas gali lemti reiklų elgesį, mikromanipuliavimą ir nesugebėjimą pripažinti, kai klysta.

Avinas

Drąsūs, įžūlūs ir triukšmingi - linksmybių netrūksta, kai šalia tavęs yra Avinas. Vis dėlto vakarėlis gali apsunkti, jei šis ženklas pajus konkurenciją.

Avinai didžiuojasi tuo, kad yra geriausi visur, ką daro. Valdomas Marso, šis įkyrus ugnies ženklas gali greitai ištarti aštrų žodį, bet neskubėti atsiprašyti už įžeidimą.

Iš draugų, meilužių ir šeimos narių jie tikisi neblėstančio dievinimo. Tai reiškia, kad jiems nesvetimas gyrimasis ir kalbėjimas per kitus, siekiant įtvirtinti savo dominavimą.

Nesvarbu, kokioje situacijoje jie atsidurtų, Avinai nori, kad į juos būtų nukreiptos visų akys. Ir jei kada nors jie jausis nesaugiai dėl savo padėties grupėje, jie padarys viską, kad jėgų pusiausvyra vėl pakryptų jų naudai.

Šaulys

Nors Šauliai turi daug asmenybės ir žavesio, jie yra liūdnai pagarsėję kaip nepatikimi draugai. Nesitikėkite, kad jie padės jums persikraustyti ar atšvęsti svarbų gyvenimo įvykį: Šauliai labai savanaudiškai elgiasi su savo laiku.

Jei jie vis dėlto pasirodys, tai įvyks pagal jų laiko juostą ir jie pasirūpins, kad būtų dėmesio centre. Jei dar negalite pasakyti, šio ženklo pavydas išryškėja, kai kiti atsiduria dėmesio centre.

Taigi, nesvarbu, ar jie pasakoja pasakojimus apie savo naujausias keliones, ar apie populiaresnius draugus, Šauliai turi poreikį įrodyti, kad yra daug įdomesni, talentingesni ir šaunesni už aplinkinius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder