Žuvų horoskopas spalio 2023: viskas ateina tinkamu laiku

2023 m. spalio mėn. Žuvys turi būti pragmatiškos ir rūpintis savimi bei tais, kurie jus palaiko.

Gali tekti iš naujo apsvarstyti darbo, draugystės ir meilės santykius ir sąžiningai sau atsakyti, ar viskas jums tinka.

Namų ūkio ir darbo užduotys bus nesudėtingos, o dėl gero laiko planavimo mažiau pavargsite. Raskite įkvėpimo šaltinį ir džiaukitės kitų parama bei rūpesčiu, pataria horoskopas Žuvims.

Karjeros horoskopas 2023 m. spalio mėn.

Pirmoje spalio pusėje Žuvys gali turėti tam tikrų problemų darbe - jums bus sunku rasti bendrą kalbą ir norėsis tiesiog pasislėpti nuo visų ir visko. Tačiau tai nėra gerai, įspėja žvaigždės, nes tai pakenks Jūsų reputacijai ir profesionalumui.

Tačiau nuo 15-osios reikalai pagerės: gali atsirasti naujų sutarčių ir pelno, o ir tau pačiam norėsis išeiti į pasaulį. Imkitės naujų projektų ir nebijokite rizikuoti, tačiau geriau nesivelkite į skolas.

Žymiai pagerinti finansinės padėties spalio mėnesį nepavyks, tačiau pastangos nenueis perniek - tai pagrindas ateičiai.

Meilės horoskopas 2023 m. spalio mėn.

Spalis ne itin palankus naujoms pažintims, todėl vienišoms Žuvims žvaigždės pataria negaišti laiko partnerio paieškoms. Tačiau tuo pat metu yra tarnybinio romano galimybė: būkite atviri ir pirmiausia patikrinkite, ar šis asmuo iš tiesų laisvas.

Šeimos Žuvys turėtų būti santūresnės ir vengti konfliktų su partneriu, rekomenduoja mėnesio horoskopas Žuvims. Galite pajusti, kad jums daromas spaudimas - visas problemas spręskite kartu ir be perdėtų emocijų.

Sveikatos horoskopas 2023 m. spalio mėn.

2023 m. spalį Žuvims draudžiamas ekstremalumas. Kad ir kaip norėtumėte adrenalino antplūdžio, žvaigždės pataria nesivelti į pavojingas pramogas, jei nesate tam pasiruošę.

Tas pats įspėjimas galioja ir ekstremalioms dietoms - svorio greitai nenumesite, tačiau galite pakenkti savo sveikatai.

Daugiau laiko skirkite fiziniam aktyvumui, dažniau vaikščiokite gryname ore ir tiesiog subalansuokite savo mitybą - gera sveikata ir savijauta garantuota, teigia 2023 m. spalio mėnesio horoskopas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder