Palangos apžvalgos rate – eilės žmonių, šventės ir net piršlybos: laukiančius nustebino pasikeitusi kaina

Didžiausia sezono naujove Palangoje tapęs aukščiausias Lietuvoje apžvalgos ratas sukasi be sustojimo. Ilgojo savaitgalio metu prie jo suplūdę žmonės suformavo nemažą eilutę, kurioje kantriai laukė ir po pusvalandį ar ilgiau, kad galėtų išvysti kurortą iš paukščio skrydžio.

 

Vos pernai pagamintas ir iš vienos Nyderlandų įmonės nuomojamas apžvalgos ratas vienu metu talpina iki 160 asmenų.

Vienoje gondoloje iš viso sėdėti gali šeši žmonės. Sukimosi trukmė – apie 10 minučių. Per šį laiką apžvalgos ratas apsisuka tris kartus.

Tokią pramogą išbandyti savaitgalį norėję poilsiautojai džiaugėsi naujove. Prie apžvalgos rato susidarė minia laukiančiųjų savo eilės.

„Nuo tada, kai atsidarėme, taip yra kiekvieną dieną. Iš tiesų kasdien turime lankytojų ir daugybę atgalinio ryšio. Ratas tapo vienu iš Palangos simbolių.

Žmogus, atvažiavęs į Palangą, vis tiek norės ją pamatyti iš paukščio skrydžio.

Tokia galimybė buvo tik sovietmečiu, bet net ir tuomet – toliau nuo jūros.

Dabar galima pakilti visai kitokiame lygyje ir į kitą aukštį“, – portalui lrytas.lt tvirtino naujovę pajūryje pristačiusios bendrovės „Rota fortuna“ direktorius Dainius Drungilas.

Viena gondola išsiskiria iš kitų. Ji pavadinta vipine, nes sukasi dvigubai ilgiau, talpina iki penkių žmonių, kurių viduje laukia ir putojantis vynas. Ši kabina jau spėjo sukurti lankytojams išskirtinių įspūdžių – joje vyko ne tik gimtadieniai, bet ir piršlybos.

„Tiesiog buvo tokia situacija, kad žmogus jau ne vieną kartą piršosi, bet labai norėjo simboliškai pasipiršti ir tokiame rate. Jis specialiai laukė šio rato. Mes jį paruošėme, užsakėme gėles ir panašiai“, – pasakojo D.Drungilas.

Tiesa, akyliausi atostogautojai pastebėjo, kad ši prieš daugiau nei mėnesį startavusi pramoga pabrango – 10-ties minučių sukimasis ratu suaugusiesiems kainuoja nebe dešimt, o 14 eurų.

Dalis laukiančiųjų savo eilės sakė nustebę, kai pamatė, kad pasisukti apžvalgos ratu jiems kainuos daugiau, nei planavo išleisti, tačiau vis tiek teigė norintys išbandyti šią pramogą.

„Manėme, kad kainuos 10 eurų, o, kai sulaukėme savo eilės, pamatėme, jog jau 14 eurų. Keturiems asmenims gal brangoka. Bet vieną kartą pabandyti vis tiek reikia“, – kalbėjo su vaikais pasisukti ratu atkeliavusi keturių asmenų šeima iš Vilniaus.

Kaip aiškino idėjos autorius, naujoji kaina galios vasaros sezono metu, o šaltuoju periodu vėl bus grįžtama prie 10-ties eurų.

„Kai mes atsidarėme, dar nebuvo prasidėjęs sezonas. Natūralu, kad kainos keičiasi. Ši kaina yra vasaros sezonui. Ji vėl keisis į mažesnę nuo rugsėjo 15 dienos“, – patikino jis.

Beje, apžvalgos ratas Palangoje veiks ištisus metus. Žiemos metu kabinos bus šildomos, vasarą – kondicionuojamos. Jose įdiegta garso sistema, o pats ratas gali šviesti skirtingomis spalvomis.

„Palangą bus galima pamatyti ne tik žalią, bet ir spalvotą, pavyzdžiui, spalio mėnesį“, – pažymėjo D.Drungilas.

Archyvų nuotr.

Apžvalgos ratas pritaikytas naudotis ir neįgaliesiems asmenims su vežimėliais. Vaikus iki 12 metų privalo lydėti suaugusieji.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Ilgojo savaitgalio metu prie apžvalgos rato suplūdę žmonės suformavo nemažą eilutę, kurioje kantriai laukė ir po pusvalandį ar daugiau, kad galėtų išvysti kurortą iš paukščio skrydžio. G.Bitvinsko nuotr.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder