55 metų moteris numetė 15 kilogramų ir tuo didžiuojasi: ką ji padarė

(2)

Moteris kartu su mylimuoju pradėjo lieknėti.

55 metų Ricki Lake neseniai numetė 35 svarus, t. y. beveik 16 kilogramų.

Pasak jos, ji ir toliau planuoja gyventi sveiką gyvenimo būdą, rašo leidinys "Today".

"Manau, kad turiu tai tęsti. Nežinau, ar sugebėsiu išlikti tokios fizinės formos, bet ketinu kiekvieną rytą žygiuoti pėsčiomis ir būti gamtoje. Tai iš tikrųjų yra mąstysena", - pažymėjo Lake'as gegužės 9 d. interviu "Entertainment Tonight".

Žinoma, kad buvusi pokalbių laidų vedėja numetė svorio kartu su savo vyru Rossu Burninghamu. Moteris pažymėjo, kad dabar jie yra tokio amžiaus, kai sveikata jiems yra svarbiausia.

"Vienas kitą atradome vėliau...

Man 55 metai. Noriu kuo ilgiau jaustis kuo geriau. Tai apima kasdienę mankštą, sąmoningumo praktiką, gerą miegą ir daug linksmybių. Aš labai linksminuosi", - pabrėžė Leik.

Pasak buvusios laidų vedėjos, buvo daug žmonių, kurie abejojo, ar jai pavyks numesti svorio tokiame amžiuje, tarp jų ir gydytojas.

"Gydytojas, kuris man sakė, kad man nepavyks. Jis mane motyvavo. Sakau jam ačiū, žinote? Jis mane labai supykdė ir aš norėjau įrodyti, kad jis klydo", - sakė moteris.

Pasak Lake, amžius neturėtų būti kliūtis būti sveikam.

 "Taip juokinga, kad kai tau per penkiasdešimt, neva tu eini į krizę ir nuo to viskas eina žemyn.

Jaučiuosi priešingai, jaučiuosi sveikiausia, kokia kada nors buvau, sportiškiausia, kokia kada nors buvau, ir turiu nuostabų partnerį, su kuriuo galiu dalytis savo gyvenimu.

Pirmiausia mylėkite save. Atvykite į tikros meilės sau ir savęs priėmimo vietą, ir manau, kad iš to išeis kažkas gero", - patarė ji gegužės 10 d. paskelbtame interviu žurnalui "People".

Moteris atskleidė, kad 2023 m. spalio 26 d. davė sau pažadą tapti sveikesne. Prie jos prisijungė ir jos vyras Rossas, kurio dėka jie kartu numetė daugiau nei 13 kilogramų.

Ji pridūrė, kad ji ir jos vyras atsikratė antsvorio be farmacinių vaistų, galbūt ji turėjo omenyje daugybę garsenybių, kurios, norėdamos numesti svorio, vartoja vaistus.

"Ne todėl, kad tame būtų kas nors blogo. Tačiau nė vienas iš mūsų nesirgo diabetu ir abu jautėme, kad norime bent jau pabandyti tai padaryti patys", - pažymėjo Lake.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder