"Sveikiausia dieta planetoje": Michaelas Mosley dalijasi Viduržemio jūros regiono planu, kaip numesti svorio

"Sveikiausia dieta planetoje": Michaelas Mosley dalijasi Viduržemio jūros regiono planu, kaip numesti svorio

Jis tęsė: "Alyvuogių aliejuje gausu medžiagos, vadinamos oleino rūgštimi, kuri, kaip ir ląsteliena, turi stiprų priešuždegiminį poveikį.

"Taigi, alyvuogių aliejumi apšlakstykite salotas ar daržoves, tai tikrai naudinga jūsų smegenims."

Priešuždegiminiai maisto produktai, tokie kaip alyvuogių aliejus, ypač svarbūs moterims perimenopauzės laikotarpiu, nes perimenopauzė priskiriama prie uždegiminių reiškinių.

Kiaušiniai yra naudingas Viduržemio jūros regiono dietos komponentas, nes jie yra labai universalūs, turi daug baltymų (6,4 g vidutinio dydžio kiaušinio) ir yra mažai kaloringi (70-80 kalorijų).

Kiaušinius geriausia valgyti su riebia žuvimi, pavyzdžiui, lašiša, sveiku riebalų šaltiniu, pavyzdžiui, avokadu, arba kitu baltymų šaltiniu, pavyzdžiui, vištiena.

Angliavandeniai nėra didelė Viduržemio jūros regiono dietos dalis, tačiau sveikatos guru pasiūlė keletą alternatyvų tautos mėgstamiems baltiems ryžiams, makaronams ir duonai.

Jis rekomendavo juos keisti viso grūdo produktais, taip pat angliavandeniais, kuriuose gausu skaidulinių medžiagų, pavyzdžiui, daržovėmis, avinžirniais, miežiais, avižomis, grikiais ir rugiais.

"Skaidulos mažina cukraus kiekio kraujyje šuolius, apsaugo nuo žarnyno vėžio ir maitina gerąsias žarnyno bakterijas", - aiškino jis.

Sidebar placeholder