Svorio metimas: 5 paprasti rytiniai gėrimai pilvo riebalams tirpdyti

Ar nebetelpate į savo mėgstamą džinsų porą? Dėl darbo namuose dauguma mūsų priaugo papildomų kilogramų. Kadangi visi esame kalti dėl to, kad atidėliojame savo svorio metimo tikslus, dabar pats laikas pradėti ir atsikratyti papildomo svorio, ypač išsipūtusio pilvo ir ištirpdyti pilvo riebalus.

Pateikiame penkių medžiagų apykaitą gerinančių gėrimų, kuriuos galite gerti kiekvieną rytą tuščiu skrandžiu, sąrašą. Šie gėrimai padeda numesti svorio ir numesti bendrą kūno svorį. Geriausia šiuos gėrimus gerti ryte, nes tuo metu medžiagų apykaita yra greičiausia.

Jeera vanduo

Jeera yra privalomas prieskonis visuose indiškuose kario patiekaluose. O džera vanduo yra puikus mažai kalorijų turintis gėrimas, kuris gerina virškinimą ir padeda tirpdyti pilvo riebalus.

Jis stebuklingai slopina alkį ir pagreitina svorio metimo procesą. Norėdami pasigaminti gėrimą, į stiklinę vandens įberkite arbatinį šaukštelį jeera ir palikite per naktį. Kitą rytą gėrimą perkoškite ir išgerkite tuščiu skrandžiu.

Pankolio sėklų vanduo

Saunfas, angliškai vadinamas fenikliu, yra tradicinė priemonė nuo pilvo pūtimo ir virškinimo sutrikimų. Pankolio sėklos turi diuretinių savybių, kurios padeda detoksikuoti organizmą. Detoksikacija glaudžiai susijusi su svorio mažinimu.

Pankolio sėklos padeda skatindamos medžiagų apykaitą. Norėdami pasigaminti pankolio sėklų vandens, sumaišykite arbatinį šaukštelį pankolio sėklų vandenyje ir palikite per naktį. Kitą rytą vandenį perkoškite ir išgerkite.

Ajvaino vanduo

Ajwaino sėklos, dar vadinamos karamelės sėklomis, padeda pagerinti medžiagų apykaitą. Ajwain gerina virškinimą ir padeda geriau įsisavinti maistines medžiagas. Norėdami pasigaminti gėrimą, du arbatinius šaukštelius skrudintų ajvaino sėklų per naktį pamirkykite stiklinėje vandens. Mišinį perkoškite arba tiesiog gerai išmaišykite ir išgerkite kitą rytą.

Citrinų vanduo

Citrinų vanduo yra gaivus gėrimas po ilgos varginančios dienos. Jei taip pat mėgstate gerti citrinų vandenį, štai jums gera žinia. Pradėdami dieną nuo stiklinės drungno citrinų vandens galite padaryti stebuklus savo organizmui.

Gėrime gausu antioksidantų ir pektino skaidulų, kurios padeda tirpdyti pilvo riebalus. Gėrimui pasigaminti paimkite stiklinę vandens, išspauskite šiek tiek citrinos sulčių ir įdėkite šaukštelį medaus. Gerkite ryte tuščiu skrandžiu, kad pagreitintumėte medžiagų apykaitą ir numestumėte papildomus kilogramus.

Žalioji arbata

Per pastaruosius kelis dešimtmečius žalioji arbata labai išpopuliarėjo. Gėrime gausu antioksidantų (katechinų), kurie, kaip žinoma, skatina medžiagų apykaitą. Norėdami gauti maksimalią naudą, nedėkite į gėrimą cukraus. Nors skoniui pagerinti galite įpilti šiek tiek citrinos sulčių.

Sidebar placeholder