Dar vieną meno formą prisijaukinusi aktorė Giedrė Mockeliūnaitė: „Tai atspindi mano asmenybę – gan chaotišką, bet spalvotą“

Šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ svečiuosis aktorė Giedrė Mockeliūnaitė. Moteris ne tik pasidalins prisiminimais apie aktorystės mokslus Jungtinėse Amerikos Valstijose bei įspūdžiais dirbant Holivudo kino industrijoje, bet prabils ir apie naujai atrastą meilę tapybai.

Giedrė – vienoje vietoje nenustygstanti menininkė. Šokiai, aktorystė, tapyba – visos šios širdžiai mielos sritys papildė kūrybingos moters gyvenimą.

O laidoje pašnekovė pasakos, kaip tapo vokiečių muzikos grupės šokėja, ir kas paskatino ją pradėti aktorystės kelią ne bet kur kitur, o JAV. „Menas ir scena visada buvo didelė dalis manęs“, – neslėps ji.

Studijos ir darbas už Atlanto dovanojo Giedrei nepamirštamų įspūdžių bei nepaprastų pažinčių.

Laidos pašnekovei ne kartą teko vaidinti Holivudo filmuose – moteris laidoje atskleis, su kokiomis garsenybėmis teko kartu dirbti, bendrauti bei kokios jų savybės nustebino labiausiai.

Pradėjusi savo, kaip aktorės, karjerą, Giedrė dalyvavo ne vienoje filmų atrankoje – vienos buvę sėkmingos, kitos ne.

O žiūrovams Giedrė atskleis, su kokiais iššūkiais jai teko susidurti kaip iš svečios šalies kilusiai aktorei bei kokie apribojimai varžė vaidmenų diapazoną ir pasirinkimą.

Filmo kūryba – sudėtingas procesas. Menininkė laidoje papasakos, kokie niuansai daro įtakos tiek aktorių, tiek režisierių, tiek prodiuserių darbui ir kaip nufilmuotos scenos montavimo metu gali įgyti visai kitą prasmę.

O taip pat ji paaiškins, ką turi omenyje sakydama, jog „būti tikras, jog esi filme, gali tik tada, kai pamatai savo pavardę titruose“.

Moteris dalinsis įspūdžiais ir iš Kanų kino festivalio. Išskirtinis renginys nepalieka abejingų – Giedrė taip pat nėra išimtis.

Pašnekovė papasakos, kokią savitą festivalio ypatybę jai pačiai teko pastebėti, ir kokias svajones ji sieja su šiuo garsiu renginiu. „O kas man neleis svajoti?“ – šypsosis moteris.

Tačiau aktorystė – ne vien pagrindiniai vaidmenys, rampos šviesos ir raudonas kilimas. Kaip ir kitų karjerų atstovai, aktoriai susiduria su įvairiais iššūkiais, kliūtimis ir abejonėmis.

Apie vieną tokį epizodą Giedrė prabils ir laidoje – kas sunkią akimirką jai padėjo ir ištarė drąsinančius, susimąstyti privertusius žodžius? Kaip dabar moteris suvokia gero aktoriaus sampratą?

Dar viena meno rūšis, kuria dabar užsiima Giedrė – tapyba. Laidoje moteris papasakos, kaip ši veikla atsirado jos gyvenime ir kokių pasikeitimų savo asmenybėje pastebėjo nuo tada, kai pradėjo tapyti.

„Man patinka spalvos,  jų harmonija. Galbūt tai atspindi ir mano asmenybę – gan chaotišką, bet spalvotą“, – kalbės pašnekovė.

Giedrė jau spėjo pristatyti ir savo pirmąją autorinę parodą „Kind of Blue“, o laidos žiūrovai galės užmesti akį į naujausią, vis dar kūrybos procese esantį menininkės projektą.

O kokie ateities planai sukasi Giedrės galvoje? Ar moteris žada likti Lietuvoje? O gal keliai vėl nuves už Atlanto? Apie visa tai išgirsite šio sekmadienio laidoje.

„Floristiniame deserte“ – vestuvių šventės nuotaika

Antrą laidos dalį, kaip įprasta, praleisime su „Floristiniu desertu“. Laidos vedėja ir floristikos dizainerė Kristina Rimienė dar kartą įrodys, kad vestuvinė puokštė neprivalo būti rištinė – ji taip pat gali įgyti neįprastą, tačiau nepaprastą ir akį traukiančią formą.

Tokiai puokštei sukurti dizainerė pasitelks vielinės tvoros segmentą, švelnios tekstūros balto audinio pluoštą, dekoratyvią floristinę vielutę, baltus perlų karoliukus, sužydėjusius irisus bei jų pumpurus ir dviejų atspalvių dažytas beržo šakeles.

Segmentą išlanksčiusi į norimą formą, Kristina konstrukciją sutvirtins dažymo juosta. O karštais klijais bei konstrukcine vielute prie jo pritvirtins pasirinktą audinį, taip sukurs įmautę, kuri taps pagrindu nuotakos puokštei.

Atsižvelgdama į puokštės pagrindo plotį, floristikos dizainerė naudos atitinkamo dydžio dažytas beržo šakeles bei irisų stiebus.

Dekoratyvia floristine vielute šakeles ji pritvirtins vieną prie kitos, protarpiais įterpdama irisų žiedus bei pumpurus. Tai sukurs savotišką tvorelę.

O tam, kad žaluma atrodytų natūralesnė ir margesnė, Kristina naudos beržo šakeles, kurios bus dažytos skirtingais žalios atspalviais.

Puokštės žalumos kaskada turi atrodyti tvarkingai, tad floristikos dizainerė nukirps kotelius ir šakeles, suformuodama griežtą liniją.

Kad vestuvinė puokštė atrodytų šventiškesnė, dizainerė įterps vestuvinių akcentų – baltų karoliukų girliandą. Galutinį žalumos kaskados variantą Kristina floristine vielute pritvirtins prie pasiruošto karkaso.

O laidos pabaigoje laidos vedėja praneš apie konkursą, kuriame sudalyvauti galės kiekviena būsima nuotaka!

Nepraleiskite laidos „Pasaulis pagal moteris“ – jau šį sekmadienį, 10 val. tik per TV3!

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder