Vera Wang

"Tai didelis spaudimas": Vera Wang prabilo apie artėjantį 75-ąjį gimtadienį

Amerikiečių vestuvinių ir vakarinių suknelių dizainerė Vera Wang, kuriai birželio 27 d. sukaks 75-eri, žurnalui "People" prisipažino, kad dar nežino, kaip švęs šią svarbią progą.

"Gimtadienio planai pakibę ore. Turiu omenyje, kad 75-eri - tai didelis spaudimas. Būkite tikri, kad bus tortas", - sako ji.

Pasak visame pasaulyje garsios mados dizainerės, ji neplanuoja išeiti į pensiją.

"Manau, kad galbūt šiek tiek kaip 93 metų Warrenas Buffettas ar karalienė Elžbieta II, kuri septynis dešimtmečius iki 96 metų valdė Didžiosios Britanijos monarchiją, tiesiog ketinu toliau kurti, nes jaučiu, kad esu pajėgi vis daugiau ir daugiau daryti geriausius darbus.

Tikrai stengiuosi pagerbti tai, kas yra manyje, tą balsą manyje, kurį labai džiaugiuosi galėdama atkurti.

Tai ir yra svarbiausia", - pridūrė Wong.

Tai savotiškas įgalinimas, kuris leido jai ir jos mados prekės ženklui veikti - ir dominuoti - nuotakų rinkoje.

Prekės ženklas "Vera Wang", kuris neseniai aprengė Vanessą Hudgens per jos vestuves su Cole'u Tuckeriu ir sukūrė aktorės suknelę 2024 m. "Oskaro" apdovanojimams, šiemet švęs savo 34-ąsias metines.

"Šie metai mums labai svarbūs, - prisipažįsta mados namų įkūrėja.

Vong, buvusi žurnalo "Vogue" mados redaktorė, savo įmonę įkūrė 1990 m. su pagrindiniu vestuvių salonu viešbutyje "Carlyle" Niujorke. Po metų ji pristatė gatavų drabužių kolekciją.

Per visą savo gyvavimo laikotarpį prekės ženklas ir ypač "Vogue" pelnė Amerikos mados dizainerių tarybos apdovanojimus.

Dabar su šiuo prekės ženklu išleidžiamos ne tik prabangios vestuvinės suknelės, bet ir vyriška apranga, kosmetika, aksesuarai, spiritiniai gėrimai, stalo indai ir kvepalai.

Pavyzdžiui, 2006 m. kvepalai "Rock Princess" buvo atnaujinti praėjusį balandį. Jis pavadintas Wong įvaikintų dukterų Cecilia ir Josephine vardu.

Būdamos paauglės, jos buvo pamišusios dėl šių kvepalų.

Grįžtant prie Wong gimtadienio, reikia pažymėti, kad ji moka linksmintis. Savo 73-iąjį gimtadienį ji atšventė spalvingu rožiniu stiliumi su "pyragaičiais ir karaoke", savo pačios sukurtu rožiniu "Prosecco" ir tiara. Kitais metais vakarėlis buvo surengtas vakarietišku saloniniu stiliumi.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder