Ūkininkę Zitą papiktino juokus vietoje darbo besirenkantis Ernestas: „Mediniai bajeriai man nepatinka“

(1)

Naujas rytas TV3 projekte „Ūkininkai ieško meilės“ ne visiems prasidės idiliškai – kandidatams teks susidurti su pirmosiomis užduotimis. O jų čia – pačių įvairiausių.

Nuo primenančių tikrą malonumą iki tokių, kai kandidatai į ūkininkų širdis net subloguos. O štai ūkininkai, dalyvius stebėdami iš šalies, jau susidarys ir pirmąją savo nuomonę – su kuo bendravimą tęsti verta, o kas vietoje darbų renkasi juokus.

Praėjusioje laidoje į ūkį priėmęs dar vieną kandidatę į savo širdį – Živilę – Algirdas ne juokais įsiutino likusias projekto dalyves.

Dalintis vyru nenori nė viena! Vis dėlto, išaušus rytui, visos skubės kibti į darbus – moterys sieks ūkininkui įrodyti, kuo kiekviena yra ypatinga.

Progų tam tikrai bus, nes moterims teks ne tik suktis virtuvėje ir sodinti agurkus, bet ir pašerti paršelius. Dainuojant!

Merginos netrukus ims skirstytis darbais. Štai Vaida neslėps mielai galinti padėti virtuvėje, tuo tarpu Živilei bus priimtinesni kitokie darbai.

„Jei man sakytų, eik į virtuvę plauti indų arba eik su šake kasti mėšlo, aš geriau eisiu su šake kasti mėšlo. Iš principo. Kai sako, kad moteris turėtų eiti į virtuvę, aš tiesiog negaliu“, – sakys ji.

Tačiau ar tikrai bus taip lengva pašerti kiaules, kai aplink tvyros siaubą keliantis kvapas?

Ne ką lengvesni iššūkiai lauks ir kandidatų į jaunesniosios ūkininkės Zitos širdį. Jie ne tik prausis po šaltu dušu, bet ir tvarkys malkinę, tvers karvėms tvorą, grėbs šieną, bet ir sukas mėšlą.

Besidarbuodami, jie vienas su kitu ims konkuruoti. „Alenas su Ernestu kažką strateguoja – jau tai pastebėjau, bet nesikišu.

Aš ramiai darau savo dalykus, bet yra sunku – nematau, apie ką man bendrauti su Zita. Aš bandžiau surasti kažkokių temų, bet, tiesą pasakius, nežinau, kas ir kaip čia toliau bus“, – sakys nusivylęs Darjušas.

O štai pati Zita labiausiai bus nepatenkinta kitu kandidatu – Ernestu. „Man nepatinka mediniai bajeriai, bandymas būti nuolatiniame dėmesio centre – to yra per daug.

Turime įtemptą grafiką, reikia nudirbti darbus, o jo nejuokingų juokelių laidymas erzina jau ir kitus dalyvius. Susižvalgydavome žvilgsniais, kad jis – balalaika“, – sakys Zita apie Ernestą.

O kuriam vyrui Zita jaunesnioji jaučia didžiausią simpatiją? Kokių ūkio darbų sulauks Zitos vyresniosios kandidatai? Kodėl tarpusavyje konkurenciją ims jausti ir kandidatės į ūkininko Manto širdį? Visa tai – jau šį vakarą.

„Ūkininkai ieško meilės“ – šiandien, 19.30 val. per TV3!

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder