Lūpdažių spalvos rudeniui, atsižvelgiant į Zodiaką

Ruduo toks metas, kai su besikeičiančia gamta keičiamės ir mes. Tiek vidumi, tiek išore. Bene pigiausias būdas atsinaujinti – susikurti kokį nors akcentą, kad ir pakeisti lūpdažio spalvą. Tik – kokią? Jei skaitote šį straipsnį, vadinasi, smalsumas nugalėjo. Kokios lūpdažių spalvos rudeniui būtų rekomenduojamos tipinėms Zodiako ženklų atstovėms?

 

Svarstyklės

Svarstyklėms viskas turi būti estetiška, ir turbūt nėra spalvos, kuri joms netiktų. Tiksliau, Svarstyklės geba pasirinkti tinkamus atspalvius ir visuomet atrodyti gerai. Taigi jums tiks ir ryškesnė raudona, ir prislopinta koralinė, ir rožinius žiedlapius primenanti spalva.

Skorpionas

Skorpionai linkę į paslaptis, turi išankstinio nusistatymo ir griežtumo. Tokiam charakteringam ženklui reikia ir atitinkamų – tamsių, intensyvių – spalvų. Rinkitės burgundiško vyno, tamsią slyvų, gervuogių ir panašias spalvas.

Šaulys

Tipinėms Šaulio ženklo atstovėms labai tiktų šilti raudonos atspalviai: pradedant prigesinta plytų spalva ir baigiant burgundiško vyno ar kuo nors egzotiškesniu – aguonų ar raudona su rudos atspalviu.

Ožiaragis

Jums reikėtų išbandyti ką nors nauja ir šiek tiek pakeisti nusistovėjusią grožio rutiną. Tam tiks tiek rausvi ar rusvi „nude“ atspalviai (kasdienai), tiek efektingos klasikinė raudona ar tamsi uogų spalva (vakarui).

Vandenis

Galite drąsiai eksperimentuoti su šaltų atspalvių lūpdažiais. Tokiais, kokių nepasirinktų švelnesnės ir ramesnės būtybės. Tiks nuo cukraus vatos rožinės iki violetinio atspalvio ar šalto raudono.

Žuvys

Svajoklėms, poetiškos prigimties, bet kartu charakteringoms Žuvims reikėtų ko nors elegantiško ir įsimintino. Ir tai nėra „nude“ spalvos. Žuvims labiau tiks šalti tonai: purpuriniai, rožiniai, violetiniai, slyvų atspalviai.

Avinas

Sakoma, kad šio, gana užsispyrusio, ugnies ženklo sėkmės spalva – raudona. Ji skirta stiprioms ir ugningoms asmenybėms, nenuostabu, kad ir lūpdažį reikėtų rinktis tokį. Tinka daug raudonos atspalvių: nuo maišytos su oranžine iki ryškiai raudonos. Jūsų lūpos turi liepsnoti.

Jautis

Esate jausminga, romantiška asmenybė, kurios grožiui pabrėžti reikia ko nors švelnaus. Kaip žemės ženklui, tiktų kažkas žemiško – tarkime, rausva spalva, smarkiai prislopinta koralinė ar šilta „nude“ spalva. Lūpdažis turi vos paryškinti lūpų spalvą.

Dvyniai

Dvyniai – dvilypė, kūrybinga ir žaisminga asmenybė, nemėgstanti nuobodulio ir rutinos, todėl gali rinktis ką nors išraiškingesnio. Galite rinktis tiek blizgius, tiek matinius, labiau šalto atspalvio lūpdažius. Rožiniai, aguonų spalvos ar fuksijų – tai, kas jums turėtų tikti.

Vėžys

Vėžiams itin tinka rožinio kvarco spalva – tai smarkiai prislopinta rožinė, kuri suteikia veidui švelnumo, gaivumo ir spindesio. Tinka ir kiti blyškesni rožiniai atspalviai – rožinė, maišyta su smėlio spalva, ar primenanti rožės žiedlapius.

Liūtas

Tai labai dramatiškos, neeilinės asmenybės, mėgstančios dėmesį. Jei norite, kad į jus žiūrėtų ir jūsų klausytų, ryškiau padažykite lūpas. Tiks ryški rožinė (turinti mėlyno arba violetinio atspalvio), šaltesnė raudona, slyvų. Tik nesirinkite labai tamsios – jūs turite spinduliuoti.

Mergelė

Jausmingoms ir švelnioms Mergelėms reikia kažko subtilaus ir gražaus. Jokių rėkiančių ryškių ar tamsių spalvų. Tinka vadinamosios „nude“ spalvos, nuo rausvos iki smėlinės ar rusvos spalvos.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder