Nė nemirktelėję: 5 zodiako ženklai, kuriems lengva apsispręsti dėl skyrybų

Nė nemirktelėję: 5 zodiako ženklai, kuriems lengva apsispręsti dėl skyrybų

(1)

Skyrybos – ne tik santykių pabaiga, bet ir naujo gyvenimo pradžia. Vieni tai suvokia kaip asmeninę nelaimę, kiti – kaip sveiką išeitį iš konfliktinių santykių .Nuspręsti skirtis yra sunkus žingsnis, ypač jei santykiai tęsiasi ilgą laiką. Bet jei tai vienintelis būdas išspręsti aklavietę ir tai tikrai vienintelė išeitis, nieko negalima padaryti. Kai kuriems šis žingsnis yra kažkas iš mokslinės fantastikos, o kai kurie negalvodami degina tiltus. Sužinokite, ar ryžtingumas priklauso nuo jūsų zodiako ženklo.
 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20 d.)

Astrologai teigia, kad Avinas lengviau už kitus užmezga santykius. Taip, jis daro viską, kad užmegztų darnų ir teisingą ryšį, bet kai tik suvokia, kad atsidūrė aklavietėje ir jo lūkesčiai nepasiteisina, iškart nutraukia santykius. Ir neturėtumėte tikėtis dėmesingumo ar diplomatijos iš jo – Avinas sudegins tiltus negalvodamas apie pasekmes, jei nustos mėgautis bendravimu su savo simpatija.

Avinas nėra įpratęs greitai pasiduoti, todėl tikėtina, kad krizės metu jam ne pirmam ateis į galvą mintis apie skyrybas. Reikia atsiminti vieną dalyką, kad kai tik Avinas pasieks kulminacinį tašką, jis pats inicijuos išsiskyrimą ir nesigrauš dėl pasekmių. Avinas sugeba kovoti už meilę, bet nebijo skyrybų

DVYNIAI (gegužės 21– birželio 21 d.)

Apie Dvynius dažnai sakoma , kad jiems trūksta stabilumo ir kantrybės. Viena vertus, tai padeda jiems veržliai judėti per gyvenimą ir greičiau įveikti problemines sritis. Kita vertus, dėl to Dvyniai negali visam laikui pasinerti į jokią gyvenimo sritį. Artimų santykių atžvilgiu Dvyniai dažnai laikomi pernelyg lengvabūdžiais..

Jie stengiasi derinti visą savo veiklą ir interesus. Tai gerai veikia vienišame gyvenime, tačiau santuokoje sukelia problemų. Jei partneris ieškos stabilumo sąjungoje su Dvyniais, jis stengsis juos sureguliuoti, o tai dažnai sukelia dar didesnę nesantaiką. Dėl to partneris pats pasiūlo skirtis. Ir Dvyniai, kurie nėra pernelyg prisirišę prie šeimos vertybių, gali lengvai priimti šį pasiūlymą.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 21 d.)

Aistringas ir giliai jaučiantis Skorpionas yra kontrastų tipas. Pustonių jo gyvenime nėra, nes jei Skorpionas myli, tai iš visos širdies, o jei nekenčia, tai žmogui geriau iškart persikelti į kitą miestą ar šalį.

Be to, nuo meilės iki neapykantos Skorpionui ne tik vienas žingsnis, bet gali būti net viena akimirka. Skorpiono pyktį gali žaibiškai sukelti partnerio nesąžiningumas, melas, išdavystė ir... totali kontrolė, su kuria jis tikrai nesitaikys.

Jei šio ženklo atstovui kažkas pradeda nepatikti ar staiga sukelia diskomfortą, jis tučtuojau imasi radikalių priemonių. Todėl Skorpionui skyrybos – ne tik galimybė nutraukti skausmingus santykius, bet ir puiki proga nubausti partnerį, kuris jį nuvylė ir įskaudino.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 21 d.)

Astrologai Šaulį vadina laisvę mylinčiu nuotykių ieškotoju. Jo draugai laikosi tokios pat nuomonės. Šaulys tikrai nėra vienas iš tų, kuris stengtųsi bet kokia kaina išsaugoti santykius. Tikėtina, kad krizinėje situacijoje jis mieliau atsiribos nuo problemų ir užsiims savo reikalais.

Jis sugeba daryti tam tikrus kompromisus, bet netoleruoja kontrolės ir apribojimų. Jeigu reikės apsispręsti dėl laisvės ar santykių su apribojimais, Šauklys tikrai pasirinks pirmąjį variantą. Skyrybos Šauliui yra „kasdienis reikalas“, nors ir labai liūdnas. Šaulys sugeba į skyrybas pažvelgti filosofiškai ir pradėti gyvenimą iš naujo.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19 d.)

Valingas ir lengvai bendraujantis Vandenis negali atiduoti viso savęs vienam žmogui. Dažnai Vandenio gyvenime yra daug žmonių, su kuriais jį sieja verslas ir interesai. Jei jam pasitaiko pavydus, šykštus ir valdingas partneris, problemų nepavyks išvengti. Vandeniui reikia laisvės – erdvės eksperimentams ir saviraiškai.

Tai labiausiai nenuspėjamas ženklas, kuriam būdingos ne tik dažnos permainos, bet ir kardinalios revoliucijos. Savo partneryje jis turėtų matyti bendražygį ir draugą. Suvaržymai ir apribojimai tiesiog stumia skyrybų link. Tada Vandenis gali netikėtai nuspręsti pradėti naują gyvenimą be probleminio partnerio.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder