Šių Zodiako ženklų vyrai yra amžini vaikai: su jais sunku užmegzti santykius

Kai kurie vyrai, nepaisant jų amžiaus, elgiasi kaip vaikai ir vengia bet kokios atsakomybės. Pasak astrologų, taip yra dėl zodiako ženklo. Žuvys, Vėžys, Šaulys ir Vandenis yra patys nesubrendę.

Žuvys

Žuvų vyras yra jautrus svajotojas, poetas ir.... vaikas. Jis siųs jums meilės dainas, šnabždės švelnius žodžius ir mėtys paslaptingus žvilgsnius, tačiau kasdieniame gyvenime nesugebės susidoroti su elementariomis užduotimis. Žuvų vyrai puikiai jaučiasi svajonių šalyje, bet bijo, kad vieną dieną turės ją palikti. Meilės santykiuose jie visiškai pasikliauja savo partneriu.

Vėžys

Vėžio vyras yra pernelyg išlepintas - jis arba neįsivaizduoja gyvenimo be motinos, arba jam reikia partnerės, kuri pakeistų motiną. Santykiuose su tokiu vyru atsakomybė už viską teks moteriai. Be to, Vėžys gali lengvai pereiti į neištikimybę, nes trokšta ryškių įspūdžių ir negali pakęsti rutinos.

Šaulys

Po šiuo ženklu gimęs vyras nėra labai rimtai nusiteikęs gyvenimo atžvilgiu, todėl neskuba tuoktis. Ir net jei jis apsisprendžia dėl ilgalaikių santykių, pirmiausia jis liks draugais, pramogomis, o ne antrąja puse. Šaulys nėra pasirengęs aukoti savo interesų ir nori išlikti laisvas net ir santuokoje.

Vandenis

Vandenio ženklo vyras pažinties pradžioje gali priversti kiekvieną susukti galvą. Kuri moteris nesusitiktų su tokiu vyru - protingu, talentingu ir charizmatišku? Tačiau jis nemėgsta prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą, jau nekalbant apie antrąją pusę. Be to, jis gali lengvai užmegzti audringą romaną iš šono ir visai dėl to nesigailėti.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder