Vaikštantis galvos skausmas: labiausiai erzinantys Zodiako ženklai

Žmogus gali kitus erzinti daug kuo - pradedant įpročiais, baigiant jam būdingais charakterio bruožais. Tačiau astrologai nustatė, kai kai kurie Zodiako ženklai gebėjimu erzinti aplinkinius pastebimai išsiskiria iš kitų. Kas jie ir kodėl tai vyksta?

Ožiaragis

Labai nevienareikšmiškas horoskopo atstovas: Ožiaragio negalima nepagirti už ryžtą siekti tikslo, bet elgtis sociume jam aiškiai reikia pasimokyti.

Iš šalies Ožiaragiai atrodo šalti, abejingi ir priekabūs.

Jie bamba dėl visko, bendrauja su nedaug kuo ir atkakliai nemato mėginimų susidraugauti.

Be to, Ožiaragiai visai nemoka atleisti net už mažiausią neapdairumą, nevertą bausmės, o tai patrauklumo jiems neprideda.

Avinas

Avinai - žmonės, kurie savo požiūrį gins iki galo.

Net jeigu po jų batalijų aplinkui liks tik chaosas, Avinai nepripažins buvę neteisūs ir ras kam toliau įrodinėti savo teisumą.

Beje, Avinams net nereikia kam nors ką nors įrodinėti - jų nuomonė yra savaime neginčytina.

Ugnies ženklo piktumas ir agresyvumas, nukreiptas į visus su juo nesutinkančius, žmones dažnai atstumia.

Vėžys

Iš pradžių Vėžiai atrodo idealūs žmonės - geri, rūpestingi ir empatiški.

Bet reikia tik geriau su jais susipažinti, ir tampa aišku, kad Vėžys yra panašus į didelį vaiką: toks pat aikštingas, verksmingas ir amžinai kuo nors nepatenkintas.

Įžeisti Vandens ženklą gali bet kas, todėl Vėžiai dažnai išsemia aplinkinių kantrybę savo įtarumu, aikštingumu ir perdėtu jautrumu, nes dėl to su jais tampa praktiškai neįmanoma bendrauti.

Mergelė

Tvarkos ir idealizavimo pomėgis, būdingas šiam ženklui,

Mergelės aplinką erzina. Galbūt viskas nebūtų taip pastebima, jeigu Mergelė ne taip aktyviai pirštų savo požiūrį.

Tačiau Žemės ženklas yra įsitikinęs, kad geriau už kitus žino, kaip reikia gyventi, ir gali vertingus patarimus dalinti visiems, kas pasipainioja po ranka.

Žinoma, kai kada dėl ženklo įžvalgumo jo patarimai būna labai vykę, bet dažnai jis tiesiog mėgsta kišti nosį ten, kur niekas neprašo.

Dvyniai

Aplinkinių santykiai su Dvyniais yra tokie pat nevienareikšmiški kaip ir jie patys: kiti juos arba myli, arba neapkenčia.

Ženklo atstovus yra už ką mėgti, juk tokių įdomių ir intelektualių pašnekovų reikia paieškoti, tačiau jiems būdingas plepumas aplinkinius dažnai veda iš kantrybės.

Dvyniai mėgsta paskalas ir yra tokie kalbūs, kad retai užsičiaupia (nepriklausomai nuo situacijos), o užčiaupti įsikarščiavusį ženklo atstovą - neįmanoma misija.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder