Jūrų kadetų mokykloje - šalies saugumo pamokos

(4)

Penktadienį Klaipėdos jūrų kadetų mokykla pirmą kartą organizavo bendruomenei skirtą renginį - Pilietinio atsparumo dieną „Susipažink ir veik“. Jis buvo skirtas skatinti jaunosios kartos domėjimąsi institucijomis, užtikrinančiomis Lietuvos piliečių saugumą, susipažinti su tuo, kokios priemonės būtų naudojamos šalies saugumui užtikrinti.

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus tokį renginį organizuoja jau ne pirmus metus. Jis pasiūlė Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos bendruomenei rengti jį savo mokykloje.

Renginio Jūrų kadetų mokykloje metu savo veiklą pristatė Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos, Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus, Vakarų (jūros) šaulių 3-osios rinktinės jaunųjų šaulių, Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės, Klaipėdos teritorinės muitinės, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai. Vyresnių klasių moksleiviams paskaitas skaitė Karinių jūrų pajėgų ir Lietuvos karo akademijos atstovai.

Pilietinio atsparumo dienoje „Susipažink ir veik“ dalyvavo apie 200 klaipėdiečių. Organizatoriai džiaugiasi, kad į Jūrų kadetų mokyklos kvietimą dalyvauti renginyje atsiliepė Klaipėdos Gilijos pradinė mokykla, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija, Klaipėdos Vydūno, „Varpo“ gimnazijos ir Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“.

Jūrų kadetų mokyklos neformaliojo švietimo skyriaus vedėja Inga Tamašauskaitė sako, kad vaikams renginys patiko, jiems buvo įdomu pamatyti ginklus iš arti. Po renginio jie dar ilgai dalijosi įspūdžiais ir geromis emocijomis. Pasak vedėjos, tokį renginį ketinama organizuoti ir ateityje.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder