Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Manyčiau, kad pas mus apie savus jūrininkus(kurių yra lašelis jūroje) nieks nieko nesupranta ir niekam nereikalinga, tik galvos skausmas? Aš labai gerai suprantu ir užjaučiu poną Petrą, kuris daužo galva į sieną, o ji ne mūrinė o plieninė ir, manyčiau, kad jos įveikti vargu bus galima,? Reikia tikėti, kad išnyks iš Lietuvos tokia profesija, kaip JŪRININKAS ir visiems bus ramu, ypač valdžiai!!!🐅⚓🚢
Algimantas Požela, 2022-01-13 12:16
O tikrai. Ar reikia vis dar rūpintis? Čia kaip koks reabilitacijos centras - atplaukė jūrininkas ir bėga ieškoti pagalbos. Ne pabėgėliai gi. Gali eiti į miestą ir daryti ką nori
Sovietinė atgyvena, 2022-01-13 11:17
Ne kalbesiu apie Hamburgo, Rotrlerdamo,Antverpeno uostus, bet daug kur jurininkai rupinasi taip vadinamieji Maklakai- privatus asmenis, kurie prievaziuoja prie laivu ir siulo, ekskursijas, interneto sim korteles,shoping turus ir tt. Pas mus gi pasekti uosta manau labai sunku, nes kiek vienas terminalas turi savu taisikliu ir jiems jurininku problemos ne rupi,o svetimu isileisti jie nenori del visokiu aplinkybiu.
Kapitonas, 2022-01-13 10:24
Gal baikit pagaliau su savo tais rūpinimais ? Kam reikalingas dabar kažkoks jūrininkų centras ? Būkime biedni, bet teisingi. Tokie centrai buvo įkurti tuomet, kai nebuvo jokių mobilių telefonų, nebuvo normalių agentuojančių kompanijų, ekipažai laivuose būdavo po keliasdešimt žmonių, laivai uoste stovėdavo savaitėmis... Tuomet tie centrai sudarydavo jūrininkams galimybę paskambinti namo, padėti kitais, klausimais, jeigu reikėjo, kažkuo užimti ilgo stovėjimo metu. ( Nors Klaipėdoje pagrinde tas centras aprūpindavo prostitutėmis ) . Dabar, kai kiekvienas turi mobilų telefoną, kai uoste laivas stovi kelias paras ir ekipažas neturi laiko net į miestą nueti, kai bet kokį klausimą ( smeninį, ligos atveju ir pan. ) sprendžia agentas..... kam reikalingas tas centras? ką jis daro ? Konkrečiai ?
Buvęs jūrininkas, 2022-01-13 09:54

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.