Keltininkai tikisi, kad Žolinė pagerins jų rezultatus

Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį Naujojoje perkėloje keltas rekordinis šiais metais automobilių skaičius. Keltininkai viliasi, kad Žolinė pagerins jų rezultatus, kurie, palyginti su pernai metais, blogesni 12 proc.

„Visą laiką šiemet, galima sakyti, kėlėme automobilius ir žmones “taupiai", pagaliau per dieną perkeltų automobilių skaičius gerokai viršijo 4 tūkstančius. Šiemet tai rekordiniai skaičiai.

Nesvarbu, kad Naujojoje perkėloje dirbo keturi keltai, automobilių eilės vis tiek buvo. Mat visi vyksta iš ryto, o po pietų grįžta. Važiuojama ne tik į Nidą, bet ir į Smiltynės pliažus„, - “Vakarų ekspresui sakė AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius Mindaugas Čiakas.

Vakar tikėtasi daugybės iš Nidos grįžtančių automobilių ir kad pirmadienį perkeltų automobilių skaičius viršys 5 tūkst.

Senojoje perkėloje penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį irgi buvo žmonių antplūdis. Vakarop, 17-18 val., kai būna pats grįžimas, parplukdyti žmones iš pliažų buvo siunčiamas keltas „Baltija“, kuris darė po kelis reisus.

„Kai “Nidos„ kapitonas mato, kad per vieną reisą nesugebės paimti visų keleivių, skambina į dispečerinę ir prašo pagalbos“, - sakė M. Čiakas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder