Miestas išgelbėjo „Lietuvą“, kad garsintų Klaipėdą

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas trečiadienį apžiūrėjo antram gyvenimui prikeltą legendinę jachtą „Lietuva“ ir konstatavo, kad jos remontui išleisti 250 000 miesto biudžeto pinigų panaudoti tinkamai.

„Įspūdis labai geras, viskas atlikta labai kokybiškai, dabar jau atėjo laikas “Lietuvai„ garsinti Klaipėdą“, - „Vakarų ekspresui“ sakė V. Grubliauskas. Anot jo, jachtos restauracija užtruko ir šiek tiek pabrango, nes atsirado nenumatytų darbų.

„Atnaujinta praktiškai viskas, liko tik pavadinimas ir istorija, bei keli štrichai ją menantys“, - sako V. Grubliauskas. Anot jo, šiuo metu yra rengiami dokumentai, kad jachta po remonto būtų perduota miestui.

„Tikiuosi, kad ji dabar ilgus metus skros bangas jūrinės valstybės širdies ritmu“, - sako V. Grubliauskas.

„Lietuvą“ restauravusios UAB „Laivo sandėlis“ vadovas Simas Šakalinis patvirtino, kad darbai yra baigti, tačiau pagal galiojančią tvarką dar laukia jachtos išbandymai jūroje, kurie truks 3-4 dienas.

„Oficialus jachtos “Lietuva„ perdavimas miestui ir burių pakėlimas numatytas spalio 1 d.“, - atskleidžia planus S. Šakalinis.

Pasak V. Grubliausko, miestas pagal panaudos sutartį jachtą, kaip ir buvo anksčiau, planuoja patikėti klubui „Ostmarina“ ir kapitonui Osvaldui Kudzevičiui. Taip pat Savivaldybė įsipareigos padengti jachtos priežiūros išlaidas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder