Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
nuostabu,kad prisimename savo istorija...manau,kad pirmajam Kapitonui buvo labai sunku perimt uosta is vokieciu,bet Jis viska sutvarke...Pagarba Tautos didvyriams,mes privalom tai prisimt ir gerbt!!!
Robertas, 2021-12-05 13:38
Ir keisčiausia,žlūgusią,bardakiškiausią mokyklą buvo pavadine šio kapitono vardu. Štragbatas,o ne mokykla,ten tik stipriausi išlykdavo,atsimokiau ten 10 metų ir jokių stebuklų neišmokau,apart kulokų svaidymo.
Gediminas, 2021-12-04 23:39
Kai daugiau kaip prieš 50metų dar nebuvo tokio gražaus paminklo, mes Smiltynės mergaitės, visada jei būdavom netoliese, padėdavom ant kapelio paskynusios miško gėlyčių puokštelę - tai pirmasis Lietuvos jūrų kapitonas
Jonė, 2021-12-04 18:04
Miela ir malonu, kad taip gražiai Klaipėdoje ir Kopgalyje pagerbtas kapitonas Liudas Stulpinas. Nuo vaikystės lankėme šias kapinaitės, o į pamokas į IV vidurinę mokyklą iš Smiltynės atplaukdavo klasės draugai - visa tai pasilieka nušviesta saulės ir gražių prisiminimų. Su švente, mielos ir gerbiamieji.
Vytautas, 2021-12-04 16:09

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.