Uoste ant žmogaus užkrito statinė su kuru: pirmieji į pagalbą suskubo įmonės darbuotojai

(1)

Aiškėja daugiau aplinkybių skaudžios nelaimės, pirmadienio popietę įvykusios Klaipėdos jūrų uoste.

"Vakarų ekspresas" rašė, jog pirmadienį (birželio 22 d.) Klaipėdos jūrų uoste į akvatorijos vandenį išsiliejo dyzelinis kuras.

Pranešta ir apie sužalotą žmogų.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos teigimu, incidentas centrinėje uosto dalyje įvyko vykdant krantinių rekonstrukcijos ir statybos darbus.

„Pirminiais duomenimis, sužalotas asmuo. Nukentėjusysis perduotas medikams“, - pranešė direkcija.

Anot uostininkų, incidento teritorija nedelsiant aptverta boninėmis užtvaromis, pradėti vykdyti išsiliejusio dyzelinio kuro surinkimo darbai.

Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba pranešimą apie nelaimę gavo pirmadienio popietę.

Ugniagesiai gelbėtojai į jūrų uosto teritoriją, ties pačiame miesto centre esančia Naujojo Sodo gatve, iškviesti apie 14.42 val.

Pranešta, kad ant žmogaus užkrito statinė su kuru.

Atvykus nustatyta, kad statinę su dyzelinu nuo nukentėjusiojo nukėlė į pagalbą kartu dirbusiam žmogui suskubę įmonės darbuotojai.

Ugniagesiai gelbėtojai paprašyti padėti sužalotą žmogų perkelti į greitosios medicininės pagalbos tarnybos brigados automobilį.

Nelaimės metu nukentėjusysis sąmonės neprarado.

Uždėjus kaklo įtvarą, jis iškeltas ant krantinės ir nuneštas į greitosios automobilį.

"Vakarų ekspreso" duomenimis, uoste nukentėjo 43 metų vyras.

Apie įvykį pranešta ir Klaipėdos apskrities VPK.

Ikiteisminis tyrimas dėl jo policijoje kol kas nepradėtas, pareigūnai renka medžiagą ir aiškinasi aplinkybes.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder