Tik tiems, kurie drąsūs...

Tik tiems, kurie drąsūs...

Sakote, kad nuotolinis mokymas yra nuobodus? Tik ne tuomet, kai mokaisi „Versmės“ progimnazijoje. Čia mūsų mokytojai įtraukia mus į kūrybinius projektus, kurie skatina kurti, mąstyti, judėti ir gyventi sveikai. Šis kūrybinis projektas išjudino ne tik mane, bet ir mano šeimą. Viena savaitgalio diena tapo kupina gerų emocijų ir kūrybos.

Sveikame kūne – sveika siela

„Egzistuoja tūkstančiai ligų, bet sveikata tik viena“. (K.L. Biornė)

Egzistuoja tūkstančiai būdų, kaip sveikatą pagerinti, bet juk svarbiausia jos nesugadinti. Jei norite būti sveiki, reikia tinkamai maitintis, kuo dažniau būti lauke ir svarbiausia – judėti.

Kaip judate jūs? Gal šokate, o gal sportuojate, gal važinėjate dviračiu, o gal tiesiog bėgiojate? Man labiausiai patinka vaikščioti. Eidamas suskaičiuoju nueitus žingsnius ir sudegintas kalorijas. Vaikščioti be tikslo neįdomu, todėl noriu jums pasiūlyti visiškai naują maršrutą, kurį įveikti gali tik tie, kurie drąsūs. Jei jūs tokie, pirmyn.

„Siaubo kelias“

Pavadinau šį maršrutą – „Siaubo keliu“. Paklausite kodėl? Ogi todėl, kad siaubingu jį padaro besikeičianti gamta ir mano vaizduotė. Vasarą tą patį kelią vadinu „Keliu į rojų“, nes jis veda prie Baltijos jūros, kur galiu šokinėti per bangas ir statyti smėlio pilis. Žiemą – tai siaubo kelias, stingdantis ne tik kūną, bet ir kraują. Dar neišsigandote? Tada pirmyn!

Tai pėsčiųjų maršrutas nuo Normantų kaimo iki Baltijos jūros. Jums teks įveikti daugiau kaip keturis kilometrus, nužingsniuoti beveik šešis tūkstančius žingsnių.

Eidami baugiuoju maršrutu, jūs išvysite vaiduoklių baseiną, kuriame stūgauja vėjai. Jums teks įveikti pragaro kelią, kuriuo einant gali išbyrėti dantys. Pakelėje pamatysite raudų krūmą, kurį jau daug kartų apverkė mano brolis. Jei dar neišsigandote, žinokite, kad kelionės pabaigoje jūsų dar lauks kapinės. O tada jau ir Baltijos jūra, kuri žiemą dažniausiai būna rūsti ir rodanti savo galybę.

Jei neišsigandote, pirmyn.

Mano šeima įveikė šį maršrutą. Labai tuo džiaugiuosi. Mes patyrėme daug gerų emocijų, puikiai praleidome dieną. Patys labai neišsigandome, bet galbūt išgąsdinome ir sudominome jus? Jei atsibodo ramūs pasivaikščiojimai po miestą ar parką, išbandykite mano maršrutą. Gal „Siaubo keliui“ jūs sugalvosite naują pavadinimą.

Kad eiti būtų lengviau pridedu žemėlapį. Geros kelionės „Siaubo keliu“.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder