Kaip praleisti šią karštą vasarą Klaipėdoje

Jei ieškote nebrangios ir smagios vasaros kelionės, Klaipėda yra puikus pasirinkimas.

Šiame žavingame mieste rasite daugybę pramogų, kuriomis galėsite užsiimti - nuo daugybės istorinių objektų tyrinėjimo iki pasimėgavimo nuostabiais paplūdimiais. Štai keletas puikių vietų, kurias privalote pamatyti:

Pasivaikščiojimas po Klaipėdos senamiestį

Vienas geriausių dalykų, kuriuos galima nuveikti Klaipėdoje, - pasivaikščioti po senamiestį. Anksčiau šis rajonas buvo vokiškas. Todėl architektūra čia gerokai skiriasi nuo likusios šalies dalies. Nenustebkite pamatę tuos pusrūsio formos namus, kuriuos tikėtumėtės rasti Vokietijoje.

Net po dviejų karų išliko saujelė tradicinių namų, dėl kurių verta leistis į ilgą pasivaikščiojimą. Rekomenduojame eiti Turgaus gatve, kol pasieksite Teatro aikštę. Atidžiau įsižiūrėję, ant teatro fasado pamatysite Klaipėdos herbą. Žiemą šioje aikštėje rasite čiuožyklą.

Toliau keliaukite į pietus ir raskite vieną mėgstamiausių lankytinų vietų Klaipėdoje - Friedricho pasažą. Ši jauki alėja mums taip patiko, kad ne kartą grįžome čia nusifotografuoti dar kartą.

Apsilankymas Kuršių nerijoje

Nors pačioje Klaipėdoje rasite daugybę lankytinų objektų, neturėtumėte išvykti iš šio regiono neapžiūrėję Kuršių nerijos nacionalinio parko. Ši vietovė ypač graži karštą vasaros dieną, kai galite atsipalaiduoti paplūdimyje, tačiau ji puikiai tinka bet kuriuo metų laiku.

Kuršių nerijoje autobusu važiuokite į pietus iki Nidos, kur rasite Parnidžio kopą. Ši kopa - vienas iš gražiausių vaizdų visoje nerijoje, jos aukštis - daugiau nei 50 metrų, o smėlio kraštovaizdis - kiek tik akys užmato. Be to, iš čia matosi abu pusiasalio paplūdimiai - į marias ir į Baltijos jūrą.

Skulptūrų parkas

Skulptūrų parkas Klaipėdoje įkurtas buvusių XIX a. kapinių vietoje, kurios buvo sunaikintos sovietų okupacijos metais. Buvusioms kapinėms įamžinti įrengta daugiau kaip 100 skulptūrų ir paminklų. Be to, parke stovi graži rusų stačiatikių cerkvė, kurioje anksčiau buvo koplyčia. Skulptūrų parke galima apsilankyti nemokamai.

Apsilankykite Lietuvos jūrų muziejuje

Lietuvos jūrų muziejus įsikūręs šiauriausiame Kuršių nerijos kyšulyje, kitapus vandens nuo Klaipėdos centro. Pagrindinis muziejaus lankytinas objektas - delfinariumas, kuriame galima pamatyti pasirodymus su Juodosios jūros delfinais, Baltijos ruoniais ir jūrų liūtais. Pagrindiniame pastate povandeniniai takai veda pro akvariumus su koralais, ryškiaspalvėmis žuvimis ir baisiai atrodančiais vėžiagyviais. Netoli yra nedidelė kavinė, kurioje galima atsigaivinti.

Atraskite Baltų mitologijos parką

Lietuvos šiaurėje, netoli Darbėnų miestelio, rasite Baltų mitologijos parką. Pirma, jis įsikūręs nuostabioje miško vietoje, su gražia aplinka. Sužinojome apie skulptūras ir už jų slypinčias mitologines ideologijas. Pagonybės laikais tikėta dievais, o mitologija yra iš prūsų laikų. Tai įdomi vieta, o kai kurios skulptūros daugiau nei įspūdingos.

Mėgaukitės gėrimais ir užkandžiais laive Meridianas

Šiuo metu Danės parko upės pakrantėje prišvartuotas laivas "Medirianas" buvo pastatytas 1948 m. ir 20 metų tarnavo kaip mokomasis laivas. Nuo 1971 m. jis tapo plaukiojančiu puikių patiekalų restoranu, kurio specializacija - ant grotelių kepta mėsa ir vietoje sugautos jūros gėrybės bei žuvis. Ankstyvą vakarą aperityvui prisėskite ant denio ir užsisakykite butelį lietuviško vyno, prie kurio patiekiama sūrių, vištienos kepenėlių pašteto, Parmos kumpio, kaparėlių ir vynuogių.

Kur apsistoti

Klaipėda yra pakankamai maža, kad beveik visur būtų lengva nueiti pėsčiomis. Todėl rekomenduojame apsistoti netoli miesto centro. Svetainėse kaip TripAdvisor galite rasti daug įvairių hotelių ir vietų kur galite apsistoti. O grįžę galite gerai laiką praleisti žaisdami pramoginius žaidimus per savo telefono ar laptopo. Svetainėse kaip Fanuarena, galima rasti sport, ir daug kt. žaidimų. Tad net grįžus galėsite gerai praleisti laiką.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder