"Apple" pristatė savo naujuosius "iPhone", planšetę ir TV priedėlį

"Apple" pristatė savo naujuosius "iPhone", planšetę ir TV priedėlį

Trečiadienį San Franciske vyksiančiame renginyje JAV technologijų milžinė "Apple" pristatė naujuosius savo gaminamus išmaniųjų telefonų "iPhone" modelius, reaguojančius į prisilietimo stiprumą, informuoja BBC. Be to, pristatytas ir planšetinio kompiuterio "iPad" naujas modelis. Ankstesnių "Apple" "iPad" modelių pardavimai pastaruoju metu pastebimai sumažėjo.

"Apple" pristatė savo naujuose telefonuose taikomą "3D Touch" funkciją, kuri leidžia lengviau naudoti ir perjungti programas. "Huawei" per renginį praėjusią savaitę pristatė savo funkcijos versiją, vadinamą "Force Touch".

"IPad Pro" turi 12,9 colių (32,8 cm) ekraną, - jos trumpiausias kraštas prilygsta ankstesnio "iPad Air 2" ilgiui.

Spalio pabaigos- birželio pabaigos laikotarpiu, lyginant su analogišku praėjusių metų laikotarpiu. "Apple" pardavė "iPad" modelių 19 proc. mažiau. Ekspertų nuomone, pristačius naują įrenginį pardavimai atsigaus.

Generalinis direktorius Timas Kukas (Tim Cook) taip pat pristatė naują "TV Box" priedėlį su nuosava programėlių parduotuve ir nauja operacine sistema. Prietaisas naudoja nuotolinio valdymo pultą, yra jutiklinis skydelis ir mikrofonas, todėl jį galima valdyti ir balsu.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder