Paulina Skrabytė: "Dainuoju visur, kad ir kur būčiau"

Paulina Skrabytė: "Dainuoju visur, kad ir kur būčiau"

"Vis žiūrėdavau "Vaikų Euroviziją", ir vieną kartą pasakiau mamai, kad ir aš noriu joje dalyvauti", - sakė nacionalinėje atrankoje vienuolika konkurentų nustelbusi dešimtmetė palangiškė Paulina Skrabytė, atstovausianti mūsų šaliai gruodį Jerevane (Armėnija).

Ar seniai kuri muziką, kurią dainuoji?

Man dažnai visokios mintys ir natos šauna į galvą, ir dainuoju visur - duše, lovoje, automobilyje. Daug yra sukurta dainų, o "Debesys" - pirmoji, kurią parodžiau publikai. Važiuosiu su ja į kitą šalį, ir sudainuosiu visai Europai.

Pradėjau kurti eurovizinę dainą, bet kai parodžiau mokytojai, ji man pasakė, kad reikia patvarkyti kai kurias natas. Ji surado profesionalų muzikos kūrėją Mindaugą Lapinskį, kuris man padėjo. Taip atsirado "Debesys", dalyvavau atrankoje - ir laimėjau.

Ar labai jaudiniesi, kai išeini į sceną?

Aš bandau įsijausti į dainą ir viską perteikti ja. Man atrodo, kad aš čia nesijaudinau, tai ir Armėnijoje nesijaudinsiu.

Teko girdėti, kad esi dalyvavusi ir nugalėjusi daugybėje tarptautinių konkursų, televizijos projektų.

Tris kartus tarptautiniame konkurse "Baltijos tranzitas", vykusiame Jūrmaloje, dainavau dainas apie tėtį, "Strazdelį" ir "Gyvenimo rate". Paskutiniajame tarptautiniame konkurse "Baby sing" taip pat laimėjau pirmąją vietą. Sekėsi ir televizijos projektuose "Talentų ringas", "Duosim garo", "Tūkstantmečio vaikai", "Mažųjų žvaigždžių ringas".

Iš ko paveldėjai klausą?

Šiaip pas mus šeimoje visi dainuoja, mama baigusi muzikos mokyklą, o senelis muzikantas grojo įvairiais instrumentais. Bet sesė gyvena visai kitaip - ji šoka.

Ką pasakytum apie savo dainavimo mokytoją Dianą Beržanskienę?

Labai gera mokytoja. Aš ją labai myliu. Per savaitę susitikdavome tris kartus, aš eidavau pas mokytoją dainuoti, ji - pas mus, o dabar, kai ruošiamės "Vaikų Eurovizijai" repetuojame penkias dienas.

Kokių dar turi pomėgių?

Skaityti, klausytis muzikos.

Kas tau yra muzika?

Galima sakyti - visas gyvenimas. Tikėkimės, kad užaugusi būsiu profesionali dainininkė.

Koks tavo sėkmės receptas?

Susikaupti ir galvoti tik apie dainą. Tai pats geriausias receptas, kuriuo tikiu ir visą laiką taip nusiteikiu.

Kokiais atlikėjais žaviesi?

Christina Aguilera labai gražiai dainuoja, taip pat Jurga Šeduikytė.

Gal iki konkurso dar kur koncertuosi?

Sekmadienį važiuoju filmuotis naujame muzikiniame televizijos projekte "Vunderkindai", kurį remia prezidentė. Galvoju apie koncertus Estijoje, Latvijoje drauge su kitais lietuvaičiais.

O palangiškiai tavo balsą girdi?

Paskutinysis koncertas vasaros estradoje buvo rugsėjo 1-ąją.

RECEPTAS. "Susikaupti ir galvoti tik apie dainą. Tai pats geriausias receptas, kuriuo tikiu ir visą laiką taip nusiteikiu", - apie savo sėkmę sako Paulina Skrabytė.

Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Sidebar placeholder