AB "Smiltynės perkėla" atstovą spaudai Jevgenijų Bardauską skundas taip pat nustebino.
"Nėra jokių draudimų ar apribojimų, kurie neleistų į keltus įsinešti kibirus ar juose esančius grybus. Kiekvienais metais rudenį grybautojai kasdien keltais keliasi tiek į Smiltynę, tiek atgal.
Iki šiol nė karto nebuvo atvejo, kad jų būtų paprašyta perdėti grybus į kitą tarą ar palikti kibirus ant kranto. Tad sudėtinga komentuoti pateiktą informaciją, nes nežinome visų detalių", - sakė J. Bardauskas ir paragino keleivius susisiekti elektroniniu paštu [email protected].
"Tik išsiaiškinę visas aplinkybes, galėsime tinkamai įvertinti šį atvejį", - komentavo "Smiltynės perkėlos" darbuotojas ir priminė, kad keltų reikalavimuose keleiviams numatyta, jog į keltus draudžiama įsinešti degias, sprogstamąsias medžiagas, smailius, pjaunančius daiktus, šaunamuosius ginklus be apvalkalų.
Keltuose taip pat negalima rūkyti ir vartoti alkoholinių gėrimų, naudoti pirotechnikos priemonių, stovėti ant trapo ir susiburti ties vienu kelto bortu, persisverti per apsauginius turėklus ir kt.
"Saugumo taisykles ir reikalavimus keleiviams laivuose galima rasti visuose mūsų keltuose. Ši informacija taip pat skelbiama įmonės interneto svetainėje. Įmonės personalas yra išmokytas, kaip elgtis konkrečiais atvejais.
"Smiltynės perkėla" kasmet perkelia apie 2 milijonus keleivių, taip pat netoli pusės milijono transporto priemonių. Tai reiškia, jog kasdien keltais keliauja tūkstančiai žmonių, tad vienas svarbiausių mūsų prioritetų - užtikrinti jų saugumą", - argumentavo J. Bardauskas.
Anot pašnekovo, keltuose yra pasitaikę situacijų, kai grybautojus teko įspėti dėl netinkamo elgesio. "Pavyzdžiui, neplauti ir nevalyti grybų laivo tualetuose ar susirinkti primėtytą laimikį kelto salone", - komentavo atstovas spaudai.
Rašyti komentarą