Belgijoje – nužmogėjusių vagių išpuolis

Belgijoje – nužmogėjusių vagių išpuolis

Gento mieste Belgijoje į miegančio vairuotojo iš Lietuvos kabiną įsibrovė vagis, kuris pagrobė kompiuterį. Bandymas vytis bėglį Kęstučiui buvo dar skausmingesnis – nuo smūgio per nugarą jis krito be sąmonės.

„Šiandien ryte, apie 4 val. ryto Lietuvos vairuotojas, po naktinės pamainos sustojo stovėjimo aikštelėje šalia Belgijos miesto Gento. Kadangi vairuotojas buvo pavargęs ir norėjo neprabusti pradėjus rytinei saulei kepinti vilkiko kabiną, vairuotojas nieko nenutuokdamas paliko atvirus langus. Tik spėjęs užmigti, Kęstutis prabudo nuo triukšmo ir sujudėjusios kabinos“, – pasakojama socialiniame tinkle.

Paaiškėjo, kad į vilkiko kabiną įsibrovė kažkoks tamsiaodis užpuolikas, jis čiupo viduje buvusį kompiuterį ir puolė bėgti. Tačiau tai buvo dar ne visos vairuotojo iš Lietuvos bėdos, mat nusikaltėlis už kampo turėjo bendrininką.

Sulaukė smūgio iš pasalų

„Kompiuteris buvo ne tik nepigus, bet ir reikalingas daiktas ilgose kelionėse, vairuotojas staigiai šoko iš vilkiko kabinos ir nusivijo vagį.

Deja, Kęstučio bandymas pavyti įtariamąjį baigėsi ties sąstato galiniais ratais, kur jį pasitiko nusikaltėlio sėbras ir tarsi laukdamas jo, sudavė smūgį, ko gero, metaliniu daiktu per nugarą“, – feisbuke rašoma apie smūgį, po kurio lietuvis prarado sąmonę.

„Kęstutis krisdamas prarado sąmonę, o atsikėlė kraujo baloje. Galvos ir kojos skausmai tai buvo pirmieji Lietuvos vairuotojo prisiminimai atgavus sąmonę. Vairuotojas buvo tiek sutrikęs, kad nesupratęs kas įvyko, atsibudęs parašė kolegoms į feisbuką savo tikslią buvimo vietą, kad padėtų iškviesti greitąją pagalbą. Tačiau po to prie jo priėjo Belgijos pilietis, kuris iš karto susigaudė, kas įvyko, ir iškvietė nukentėjusiajam pagalbą“, – pasakojama apie šios istorijos atomazgą.

Pasak Kęstučio, greitoji atvažiavo per 5 minutes ir jį nuvežė į Gento ligoninę tolimesniems tyrimams bei gydymui.

Netoli sumontuotos video kameros incidento nenufilmavo, nes Lietuvos piliečio vilkikas buvo už jų lauko ribų.

Įtaria pabėgėlius

Vilkiko vairuotojas pasakojo, kad įsibrovėliai buvo tamsaus gymio. „Manau, kad tai buvo vienas iš pabėgėlių, bet neturiu įrodymų. Jie dažniausiai braunasi į vilkikus, kai sustojame“, – teigė vilkiko vairuotojas.

Kolegų žiniomis, Kęstutis dirba nedidelėje Klaipėdos pervežimų bendrovėje. Teigiama, kad įmonės vadovybė yra sutrikusi bei nuolatos palaiko ryšį su vairuotoju.

15min primena, kad Lietuvos vilkikų vairuotojai panašaus pobūdžio užpuolimų yra patyrę ir anksčiau. Per pastarąsias dvi savaites tai jau trečias incidentais, kai užpuolimo aukomis užsienyje tampa vilkikų vairuotojai iš Lietuvos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder