Ir vėl Klaipėdoje liepsnojo ledas

Ir vėl Klaipėdoje liepsnojo ledas

Antrą Kalėdų dieną „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje vyko šokėjų ant ledo šou „Liepsnojantis ledas 2014 “. Šis renginys per didžiąsias metų šventes Lietuvoje organizuojamas jau tryliktus metus.

Arena uostamiestyje buvo beveik pilna, žiūrovai kiekvienam šokėjui, šokėjai ar jų poroms po pasirodymo negailėjo plojimų. Bene šilčiausiai priimta garsi Lietuvos čiuožėjų pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko, pradėjusi organizuoti šį dailiojo čiuožimo meistrų pasirodymą.

Šiemet ant ledo, kaip ir kitais metais, gražiai plastiškai šoko pasaulio, Europos, Lietuvos čempionai, jaunieji sportininkai – ir po vieną, ir poromis. Meistrai rodė geriausius savo numerius, netgi žongliravo ant ledo degančiais fakelais. Muzika, šviesų žaismas, ledas, liepsnos, fejerverkai kūrė reginį.

2014-ųjų šou dalyvavo nemažai šokėjų ant ledo iš Kanados, tarp jų buvo netgi oro akrobatai, pirmą kartą pasirodę Lietuvoje. Pora iš Didžiosios Britanijos pasaulio čempionai Fiona Zaldua ir Dmitrijus Suchanovas sulaukė tiesiog ovacijų, vietomis žmonės net užsimerkdavo - kokius triukus jie išdarinėjo. Plojimų negailėta ir Europos čempionui Tomašui Verneriui iš Čekijos, jų nusipelnė ir Lietuvos čempionė Aleksandra Golovkina, atstovausianti savo šaliai Europoje, Lietuvos porai Godai Butkutei ir Nikitai Jermolajevui, daugkartiniam Latvijos čempionui Denis Vasilevs, kuriam tik 15 metų, ir visiems kitiems. Publiką labai pralinksmino Aido Reklio ir jo kolegos humoristinis pasirodymas - šmaikštus akrobatinis piratų šokis.

Per pertrauką vaikams buvo tikras malonumas pačiuožti ant slidaus paviršiaus prie ledinės scenos, paliesti ledą ranka. Deja, kai kuriems suaugusiems ta vieta buvo tarsi spąstai. Viena moteris gana skaudžiai griuvo.

Kai kurie žiūrovai pasigedo ant ledo šokėjų masiškumo, tokio kaip šou pradžioje, kai visi čiuožėjai šoko pagal dainos „Dainuoju lietuje“ melodiją arba tokio, kaip baigiamasis akcentas. Koncertui baigiantis ledo šeimininkais tapo maža mergaitė ir berniukas, kurie savo šokiu ant ledo taip pat susilaukė šiltų plojimų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder