„Liepsnojančiame lede“ atgims Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istorija

„Liepsnojančiame lede“ atgims Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istorija

Prieš svarbiausias metų šventes didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyksiančiose „Liepsnojančio Kalėdų ledo 2012“ gastrolėse pirmąkart ant ledo atgims garsioji Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istorija. Žiūrovų laukia įspūdingas pasaulinio garso ledo žvaigždžių šou, publiką nukelsiantis į XVI amžių.

Nepakartojami „Liepsnojančio Kalėdų ledo 2012“ šou šiemet vyks: gruodžio 23 d. „Šiaulių arenoje“ Šiauliuose, gruodžio 25 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune, gruodžio 26 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje ir gruodžio 27 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje.

Bilietus į „Liepsnojantį Kalėdų ledą 2012“ galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internetu. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt.

Seniausias tradicijas Europoje turinčio ledo šou kūrėjas Povilas Vanagas sako, kad lietuviška tema brendo labai seniai. „Jau ilgą laiką norėjome, kad „Liepsnojančio ledo“ tema būtų tiesiogiai susijusi su Lietuva, tačiau vis nesiryždavome. Daugiausiai įtaką abejonėms yra tai, kad mūsų šou dalyvauja pačios ryškiausios ledo žvaigždės, kurios suvažiuoja iš viso pasaulio“, – pasakoja P.Vanagas. „Nepaprastai džiaugiuosi, kad šiemet pagaliau įgyvendinsime šią mintį ir pirmą kartą ant ledo kursime istoriją, kuri yra artima kiekvienam Lietuvoje gyvenančiam žmogui“.

Pasak garsiausio Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovo, urbanizacijos procesas šiuolaikinio pasaulio žmones yra įtraukęs į darbo ir reikalų rutiną. Vis mažiau randaa laiko sustoti, susimąstyti ir pajausti, kur ir kaip gyvename. „Mūsų šou žiūrovus nukels į prieš 500 m. vykusius įvykius. Tai bus tarsi suaugusiems skirta pasaka, sustabdysianti pašėlusį šiuolaikinio gyvenimo tempą“, – teigia Povilas Vanagas. „Sieksime publikai priminti, kad visi mes esame žmonės – mylintys ir besirūpinantys vieni kitais, galintys pasiaukoti. Tikiu, kad šis mūsų šauksmas bus išgirstas“.

Šiemet „Liepsnojantis Kalėdų ledas 2012“ žada ypatingai didelį premjerų skaičių. Gruodžio 23-28 dienomis vyksiančiuose šou dalyvaus geriausi dailiojo čiuožimo meistrai net iš 8 pasaulio šalių. Tarp jų bus daugiausiai titulų pasaulyje pelniusi čiuožėja Irina Sluckaja (Rusija), Lietuvos dailiojo čiuožimo olimpinė viltis ─ Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas, Kanados dailiojo čiuožimo legenda Elvis Stojko, porinį čiuožimą neseniai pasirinkusi perspektyviausia jaunoji mūsų šalies čiuožėja Goda Butkutė, JAV akrobatas ant ledo Gev, pasaulio profesionalų čempionas kanadietis Gary Beacom, Europos čempionas čekas Tomas Verner ir daugelis kitų. Garsiosios ledo žvaigždės publikai ruošia išskirtinius, kvapą gniaužiančius pasirodymus, kurie nepaliks abejingų.

Atskleidžiama, kad Žygimanto Augusto rolę atliks Povilas Vanagas, o Barborą Radvilaitę įkūnys Margarita Drobiazko. Viena garsiausių meilės istorijų Lietuvoje šį kartą bus perkelta į mūsų dienas. Įspūdingą atmosferą ant ledo padės sukurti išskirtinės dekoracijos ir XVI a. dvasią perteikiantys kostiumai, kurie yra siuvami specialiai šiam šou.

P.Vanagas neabejoja, kad pirmąkart istorine lietuviška tematika kuriamas „Liepsnojantis Kalėdų ledas“ žiūrovų širdyse skatins meilę tėvynei ir patriotiškus jausmus: „Dalyvavome ledo šou Amerikoje, kur žmonės prieš kiekvieną šou dainuoja himną. Būsiu laimingas, jeigu šių metų šou žiūrovams kils panašūs jausmai“, – sako P.Vanagas.

Nepakartojamus šou ant ledo organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“. Daugiau informacijos ieškokite internete www.makroconcert.com.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder