"Liepsnojantis ledas 2011" užsidegs Klaipėdoje

"Liepsnojantis ledas 2011" užsidegs Klaipėdoje

Gruodžio 26 d. Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas uostamiestyje uždegs jubiliejinį „Liepsnojantį ledą 2011“. Šventiniu laikotarpiu Klaipėdoje pasirodysianti garsiausia visų laikų Lietuvos čiuožėjų pora šventinę programą atliks ant naujosios „Švyturio arenos“ ledo.

Dešimtmečio sulaukusiame renginyje novatoriškumo siekiantys ir pasikartojimų vengiantys visame pasaulyje garsūs dailiojo čiuožimo profesionalai pristatys pačią naujausią savo programą - išskirtinį reginį su nauju ledo šou ir aukščiausio lygio pasirodymais.

„Gražiausių švenčių metuose proga rengiamas dailiojo čiuožimo šou turėtų sudominti pačią įvairiausią publiką – tiek besižavinčius M. Drobiazko ir P. Vanago profesionalumu, tiek besidominčius unikaliais režisūriniais sprendimais ir norinčius pamatyti kokybišką šou“, – teigia „Švyturio areną“ valdančios UAB „Klaipėdos arena“ direktorė Jolita Krickė.

Nuo 2002 m. organizuojamus ledo šou „Ledo žvaigždės“, „Misterija”, „Liepsnojantis Olimpo ledas“, „Liepsnojantis čempionų ledas“, „Skating Champions European Tour“ ir „Dreams on Ice“ matė dešimtys tūkstančių dailiojo čiuožimo gerbėjų. M. Drobiazko ir P. Vanago šou susilaukė milžiniško populiarumo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje - Lenkijoje, Estijoje, Vokietijoje, Latvijoje ir Austrijoje.

Jubiliejinį M. Drobiazko ir P. Vanago dailiojo čiuožimo šou „Liepsnojantis ledas 2011“ gastroles Lietuvoje organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“.

Bilietus į jubiliejinį ledo šou „Liepsnojantis ledas 2011“ Klaipėdoje galima įsigyti oficialaus „Švyturio arenos“ bilietų platintojo BILIETAI LT kasose arba internetu www.bilietai.lt.

Naujoji sporto ir kultūros renginių arena Klaipėdoje duris atvers liepos 28 d., „Jūros šventės“ išvakarėse. Pirmasis „Švyturio arenos“ renginių sezonas prasidės nuo arenos atidarymo ir tęsis iki 2012 m. rugpjūčio 31 d.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder