Visos žvaigždės vasarą atostogaus LNK televizijoje

Visos žvaigždės vasarą atostogaus LNK televizijoje

Valda Bičkutė ir Clintas Eastwoodas, Jokūbas Bareikis ir Renée Zellweger, Jūratė Viliūnaitė ir Matthew McConaughey, Larisa Kaplokaitė ir Simonas Bakeris, Giedrius Arbačiauskas ir Angelina Jolie – vasarą LNK televizija laukia žvaigždžių antplūdžio. Mat jau birželį prasidėsiantis televizinis vasaros sezonas bus kaip niekad intensyvus. Keturių serialų, tarp jų vieno lietuviško, premjera, naujos laidos ir kelios dešimtys Holivudo filmų premjerų. Naujas serialas „Namai, kur širdis“, trečiasis „Pavogtos laimės“ sezonas, nauji užsienio serialai „Čarlio angelai“, „Šeimynėlė“, „Įvykis“, naujos laidos „Išdykę seniokai“ ir „Pirmą kartą su žvaigžde“ okupuos LNK eterį nuo birželio pradžios.

Jau birželį per LNK pasirodys naujas serialas „Namai, kur širdis“, kuriame pagrindinį vaidmenį sukūrė žinoma teatro ir televizijos aktorė Jūratė Vilūnaitė. Vieną dieną iš pažiūros stabilus gydytojos, dviejų vaikų motinos ir mylimos žmonos Vilijos gyvenimas dūžta į šipulius: ji sužino, kad į baisią avariją patenka jos vyras ir sesuo. Nelaimė tampa dar skausmingesnė paaiškėjus, jog sena simpatija tarp vyro ir Vilijos jaunėlės sesers buvo virtusi aistringu romanu. Jausmų kupinas serialas „Namai, kur širdis“ su Jūrate Vilūnaite, Jurgiu Damaševičiumi, Larisa Kalpokaite, Giedriumi Arbačiausku, Darium Petkevičium ir kitomis Lietuvos kino ir teatro žvaigždėmis.

Vasarą žiūrovų laukia pamėgto serialo „Pavogta laimė“ trečiasis sezonas „Pavojinga sąjunga“. Iškankinta dingusios be žinios dukros paieškų, motina Edita ryžtasi lemtingam žingsniui: nematydama kitos išeities, ji patiki buvusio vyro Germano pažadais surasti dukrą mainais už laisvę ir padeda jam ištrūkti į laisvę. Bet žudiko garantijos - tik garbės žodis, o sprendimo pasekmės gali būti kraupios - dar kartą sugriautas gyvenimas ir prarastas mylimasis. Nėra laiko svarstymams. Laikas veikti, nes kiekviena uždelsta minutė gali būt lemtinga mergaitės paieškose. Valda Bičkutė, Jokūbas Bareikis, Rolandas Dovydaitis - naujame „Pavogtos laimės“ sezone per LNK.

Kad vasara būtų smagesnė, ašaras po jausmų dramų nušluostys „Šeimynėlė“ („Voroniny“). Tai – humoristinis serialas apie smagią rusų šeimą, kuriamas pagal amerikiečių situacijų komediją „Visi myli Reimondą“. Devynerius metus JAV rodytas serialas „Visi myli Reimondą“ dažnai vadinamas viena paskutinių tikrų situacijų komedijų ir buvo pagerbta „Emmy“ net tada, kai serialą liautasi rodyti.

Be naujausių „Mentalisto“ ir „Havajai 5.0“ sezonų, LNK žiūrovai išvys visiškas Holivudo premjeras – vos 2011-aisiais sukurtą serialą „Čarlio angelai“ (Charlie‘s Angels) su trimis žavingomis detektyvėmis bei serialą „Įvykis“ („The Event“), kuriame susipina detektyvas, politika, veiksmas ir mokslinė fantastika.

Nemaraus kino gerbėjams LNK pasiūlys kultinį 12 serijų filmą „17 pavasario akimirkų“. Legendinė istorija apie žvalgą Štirlicą LNK eteryje atgims niekada Lietuvoje nerodytoje spalvotoje versijoje. 2009 metais filmas buvo naujai kolorizuotas ir permontuotas. Prie projekto dirbo 600 specialistų, buvo sumontuoti garsiniai efektai, pergarsinti vokiški balsai, atnaujinti kiekvieną legendinės istorijos minutę kainavo daugiau nei 3000 dolerių.

Tarp vasarinių Holivudo filmų premjerų - kriminalinė drama „Gran Torino“ su Clintu Eastwoodu, Guy Ritchie režisuotas trileris „Rokenrola“, „Seksas ir mirtis 101” su „Mentalisto“ aktoriumi Simonu Bakeriu ir Winona Ryder, „Kvailių auksas” su Matthew McConaughey, Kate Hudson,, „Poniutė kaime“ su Renée Zellweger, „Blondinės“ su Pamela Anderson, veiksmo filmas „Speed Racer”, romantinė drama „Tarp dviejų mylimųjų” su Gwyneth Paltrow, drama „Laumės vaikas“ su Angelina Jolie, „Raštingumo sezonas“ su Richardu Gere bei Juliette Binoche, trileris „Aš ateinu su lietumi“ ir komedija „Bėk, storuli, bėk“, kurią režisavo serialo „Draugai” žvaigždė Davidas Schwimmeris.

Tos Lietuvos žvaigždės, kurioms reikės šiek tiek atsipūsti, bus iškomandiruotos į Graikijos ir Kipro kurortus pailsėti su paprastais mirtingaisiais atostogų realybės šou „Pirmas kartas su žvaigžde“, o nuotykiai visą vasarą rodomi per LNK.

O kad jus visada stebi budri LNK akis, įsitikinsite naujame šou „Išdykę seniokai“. Garbaus amžiaus sulaukę jūsų seneliai ir močiutės pasiryžę prikrėsti pokštų mieste su slapta kamera, o jų anūkė Irūna Puzaraitė LNK žiūrovus šią vasarą linksmins pristatydama juokingiausius namų vaizdelius naujoje humoro laidoje.

Visos žvaigždės šią vasarą ilsisi LNK. Junkis ir tu!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder