R.Karbauskis pasigedo krepšinio kamuolio G.Landsbergio rankose

R.Karbauskis pasigedo krepšinio kamuolio G.Landsbergio rankose

„Valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis paaiškino, kodėl jam nepavyksta susitarti su konservatorių pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu. Didžiausia bėda, kad patriarcho anūkas nežaidžia krepšinio, todėl nieko nenutuokia apie komandinį darbą." - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose". 

„Jeigu Landsbergis žaistų krepšinį, tai pastarųjų ketverių metų istorija būtų kitokia", - teigė ponas Karbauskis, aiškindamas nesutarimus su konservatoriais. Pasak jo, su kai kuriais konservatoriais susikalbėti galima - su tais, kurie žaidžia krepšinį.

Mat krepšinyje yra komanda, kurios nariai - kartu ir konkurentai, ir bendražygiai. Ponaitis Gabrielius aikštelėje visai nesirodo, todėl ir komandinė dvasia jam svetima. Čia reikėtų pridurti, kad konservatorių pirmininkas apskritai vis rečiau kažkur rodosi.

Lyderio vaidmenį jis užleido Ingridai Šimonytei, o tai lyg ir rodytų norą žaisti komandoje, bet išeina vis tiek kitaip nei krepšinyje. Aikštelėje ir juodadarbis pagalbininkas gali būti labai svarbus, o patriarcho anūkas tiesiog sėdi atsarginių suolelio gale.

Krepšinyje pagrindinė tokių veikėjų užduotis yra mojuoti rankšluosčiu, bent taip primenant apie save.

Sidebar placeholder