Ispanų operos žvaigždė P. Domingas prisipažino netinkamai elgęsis su moterimis
Ispanų operos žvaigždė P. Domingas prisipažino netinkamai elgęsis su moterimis

Po kaltinimų seksualiniu priekabiavimu ispanų operos žvaigždė Placidas Domingas pripažino netinkamą elgesį ir atsiprašė nukentėjusių moterų. „Norėčiau, kad žinotumėte, jog man tikrai gaila dėl skausmo, kurį jums sukėliau“, - sakė P. Domingas, turėdamas omenyje moteris, kurios kaltino jį seksualiniu priekabiavimu – priverstiniais bučiniais ir nederamu lietimu.

„Aš pripažįstu visišką atsakomybę dėl savo veiksmų“, - sakoma toliau pareiškime, kurį 79-erių atlikėjas nusiuntė Ispanijos naujienų agentūrai „Europa Press“.

Rugpjūtį JAV naujienų agentūra „Associated Press“ paviešino kaltinimus operos žvaigždei seksualiniu priekabiavimu. Iki šiol jau apie 20 moterų apkaltino P. Domingą per prievartą jas bučiavus, graibius ar glosčius be jų sutikimo.

P. Domingas pradžioje kaltinimus neigė ir tikino, kad visi jo seksualiniai santykiai ir veiksmai buvo „su sutikimu“.

Kaltinimai ypač pakenkė P. Domingo karjerai JAV. Jis buvo priverstas atšaukti visus pasirodymus Niujorko Metropolitene. Buvo atšaukti ir ispano koncertai Filadelfijoje, San Franciske bei Dalase. Spalio pradžioje P. Domingas pasitraukė iš Los Andželo operos generalinio direktoriaus pareigų.

Sidebar placeholder