Kiaušininė pica pagal Vytautą Karaciejų

Kiaušininė pica pagal Vytautą Karaciejų

Praktika rodo, kad ir paprastas, nesunkiai paruošiamas patiekalas gali pamaloninti šeimininko gomurį. Virtuvės receptų teiraujamės Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario, Tarptautinės fotomeno federacijos menininko Vytauto Karaciejaus.

Kokią vietą valgio gaminimas užima jūsų gyvenime?

Kaip pagal nuotaiką užeina... Žinoma, vertinu sveiką maistą, stengiamės pasigaminti ką natūralaus, ne pirkti pusfabrikačius.

Kaip pasigaminate savo mėgstamą patiekalą?

Tikrai mėgstu vieną tokią kiaušinienę. Į keptuvę smulkiai papjaustau truputį nesūdytų spirgų arba lengvai sūdytų lašinukų. Tada užpilu truputį aliejaus ir keptuvę padengiu riekelėmis pjaustytais pomidorais su odelėmis. Uždengiu ir pakepu penketą minučių. Tada įmušu kiaušinių, ant jo dedu žalių salotų ar kopūstų lapų, suplėšęs nemažais gabaliukais - irgi paskleidžiu po visą keptuvę.

Ant viršaus dedu dar kumpio, dviem sluoksneliais - žalių pjaustytų agurkų per visą keptuvę, pripjaustau paprikos, užbarstau pipiriukų, krapų, - uždengiu stikliniu dangčiu ir ant labai mažos ugnelės troškinu dar apie 10 - 15 minučių. Ir išeina tokia, kaip aš vadinu, kiaušininė pica.

Labai skanu. Galima valgyti ir be duonos, gana sotu. Ir žmonelei labai patinka, kai pagaminu ir neprisvilinu. Druskos dedu labai mažai, man jos gali ir nebūti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder