Prekyba alkoholiu – galime tik – leisti.

Prekyba alkoholiu – galime tik – leisti.

Valdininkė Zita Žižytė garbinga moteris. Fraze „uždaryti alkoholio parduotuvę, trukdančią gyventojams – sudėtinga „ – ji pasakė tiesą. Žvejų gatvės gyventojai tik pataisytų į „neįmanoma“.

Vargšai „likimo broliai ir sesės“ , Kepėjų, Kurpių, Jono gatvės gyventojai, jeigu dar nebuvote susidūrę su biurokratiniu aparatu panašioje situacijoje - bandykite ! Mes, per 3 kovos už savo teises metus, supratome – kokie esame – beteisiai. Valdininkai ir politikai šypsosi mums tik rinkiminiuose plakatuose, mūsų problemomis gyvena tik kol mūsų balsai sukrenta į balsadėžę. Po to jie mus , užčiaupia , mesdami frazę - „sudėtinga“.Kai ponios paklausiau :“kiek verslininkas užtruko kol gavo leidimą atidaryti naktinį barą , pastate, kur jau veikė 3 tokie barai ir gyventojai rašė skundus dėl jų keliamo triukšmo, gavau atsakymą – „apie mėnesį“. Kodėl Savivaldybei leista tik atidaryti ? Ar tik tą įstatymo straipsnį sugeba perskaityti valdininkai ?

Mes praėjome viską: Komitetų posėdžius, skundais užvertėme Viešosios tvarkos skyrių ir policiją, triukšmo matavimus ir rezultatų klastojimus, klausimas buvo atidėtas ir svarstomas Tarybos posėdžiuose, susitikimai su politikais ir valdininkais, straipsniai miesto ir šalies spaudoje, reportažai vietos ir respublikinėje televizijoje. Teisybės dėlei reikia pripažinti , dirbo ir valdininkai , ir politikai. Verslininkų buvo maloniai paprašyta – sumažinti garsą , duota neribotai laiko iš „blogiukų“ tapti „geriečiais“. „Geriečiais“ jie netapo po šiai dienai. O mes pamatėme, kokie silpni savo darbuose mums „tarnaujantieji“. Kokie jie bejėgiai , jeigu nesugeba apginti savo pačių priimtų įstatymų, apginti tų, kurie prašo pagalbos ( uždaryti girdyklų). Gaila ir sunku juos tokius matyti. Biurokratinės sienos nepramušite jokiais įstatymais. Matomai laimi tie , kurie pas valdininkus ir politikus eina ne keliais, o šunkeliais.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder