Deividas Kameronas: Britanija nėra lengvai pasiduodanti bailė
Deividas Kameronas: Britanija nėra lengvai pasiduodanti bailė

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Deividas Kameronas (David Cameron) aistringai paragino rinkėjus apsispręsti pasilikti Europos Sąjungoje (ES), kai sekmadienį vėl atnaujinta referendumo kampanija, rašo agentūra "Euronews".

Televizijoje, klausimų ir atsakymų programoje, premjeras pareiškė, kad Didžioji Britanija nėra lengvai pasiduodanti bailė, ji - šalis kovotoja.

"Jei pasirinksime palikti Sąjungą, galime ją palikti, tačiau leiskite man aiškiai pasakyti. Jei mes paliksime ES, išeisime pro duris, mes apleisime šią organizaciją, kuri net ir išstojimo atveju turės didelės įtakos mūsų gyvenimui, mūsų vaikams, mūsų galimybėms, mūsų verslui. Nemanau, kad Britanija yra lengvai pasiduodanti bailė. Manau mes liksime ir kovosime. Štai ką mes ir turėtume daryti. Tokiu būdu pavertėme savo šalį didžia, tokiu būdu šalis bus didi ir ateityje", - sakė D. Kameronas.

Referendumo kampanija buvo sustabdyta trims dienoms dėl parlamentarės Džo Koks (Jo Cox) nužudymo. Tačiau atnaujinus kampaniją, abi puses atstovaują asmenys vėl pešasi, siekdamos paskleisti savo žinią.

Išstojimo iš Sąjungos kampanijai vadovaujantis buvęs Londono meras Borisas Džonsonas (Boris Johnson) ragino žmones "susigrąžinti šios didžios šalies kontrolę" ir "tikėti savimi bei tuo, ką Britanija gali padaryti".

Iki referendumo dėl narystės ES liko trys dienos, todėl, manoma, debatai tik aštrės. Remiantis apklausų duomenimis, ketvirtadienio balsavimo rezultatai bus apylygiai.

Sidebar placeholder