Indijoje sukčiai įkalbėjo gydytoją įsigyti „Aladino lempą“ už beveik 100 000 JAV dolerių
Indijoje sukčiai įkalbėjo gydytoją įsigyti „Aladino lempą“ už beveik 100 000 JAV dolerių

Indijoje sulaikyti du vyrai, kurie, kaip įtariama, įkalbėjo vieną gydytoją įsigyti „Aladino lempą“ už 93 tūkst. JAV dolerių ir netgi organizavo netikro džino „pasirodymą“.

Utar Pradešo valstijos policija pranešė, kad į ją kreipėsi vietos gydytojas Laeekas Khanas (Laikas Chanas), kai suprato, kad įsigytoji lempa nepasižymi jokiomis magiškomis galiomis, kaip kad pasakojama populiarioje liaudies pasakoje apie Aladiną ir jo norus tenkinantį džiną, kuris pasirodo patrynus lempą.

„Sukčiai mėgino už lempą gauti daug daugiau, tačiau gydytojas sumokėjo apie 7 mln. rupijų (93 000 JAV dolerių)“, – naujienų agentūrai AFP papasakojo vyresnysis pareigūnas Amitas Rai.

Jo teigimu, įtariamieji buvo sulaikyti ketvirtadienį ir liks areštinėje, kol jiems bus paskirta kardomoji priemonė.

„Vieno iš sulaikytųjų žmona taip pat dalyvavo nusikaltime. Ji šiuo metu slapstosi“, – pridūrė A. Rai.

Praėjusį sekmadienį pateiktame pareiškime L. Khanas teigė, kad vienas iš vyrų apsimetė okultistu ir iškvietė iš lempos „džiną“, pranešė vietos žiniasklaida.

O kai nukentėjusysis paklausė, ar gali paliesti džiną arba parsinešti lempą namo, sukčiai neleido to padaryti, sakydami, kad tai gali pakenkti.

Galų gale sukčiai pardavė apgautajam lempą, pažadėję, kad ji jam atneš sveikatos, turtų ir sėkmės.

L. Khanas teigė vėliau supratęs, kad „džiną“ iš tikrųjų suvaidino vienas iš persirengusių vyrų.

„Sukčiai apgavo ir kitas šeimas, naudodami tą pačią schemą. Bendra išviliotų pinigų suma siekia kelis milijonus rupijų“, – pridūrė A. Rai.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder