Prancūzijos teisingumo ministrės Rašidos Dati nėštumas kursto gandus. Pasirodė pranešimų, kad jos būsimo kūdikio tėvas yra buvęs Ispanijos ministras pirmininkas Chosė Marija Asnaras. Atitinkamą informaciją, be kita ko, paskelbė Maroko internetinis laikraštis "L’Observateur".
55 metų Ch. M. Asnaras yra vedęs ir turi tris suaugusius vaikus. Jis kategoriškai paneigė minėtas spėliones.
42 metų R. Dati trečiadienį patvirtino esanti nėščia, tačiau, kas yra vaiko tėvas, neatskleidė. "Mano asmeninis gyvenimas yra sudėtingas", - tepasakė ji.
Ch. M. Asnaras yra Prancūzijos prezidento Nikolia Sarkozi draugas. Anot ispanų žiniasklaidos, jis palaiko kontaktus su R. Dati ir kitais Prancūzijos vyriausybės nariais.
Eltos inf.
Rašyti komentarą