Renovacijos dienoraštis (8)
Renovacijos dienoraštis (8)

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" - vieno renovuojamo namo gyventojas sutiko savo mintimis ir pastebėjimais pasidalinti su mūsų skaitytojais.

Tęsinys. Pradžia - 2015 m. gegužės 22 d. numeryje.

Praėjusią savaitę rašiau, kad porą sykių buvo girdėti, kaip jau po darbo valandų kažkas vaikščiojo pastoliais, net ėmė kilti paranojiškos mintys apie vagišius, kurie, atrodo, gali pastoliais lengvai užsikarti į bet kurį aukštą ir apšvarinti butus.

Lyg išgirdę tokius nuogąstavimus, po kelių dienų rangovai išplatino įspėjimą gyventojams, kad darbuotojai, baigdami darbus, pakelia pastolių kopėtėles, jog nebūtų galima ant jų patekti nedarbo metu ir savaitgaliais. Taip pat jie nurodė, kad mes, gyventojai, patys prisiimame atsakomybę už tai, kad ant pastolių iš butų nepatektų patys gyventojai, vaikai bei svečiai.

Tą pačią savaitę nutiko dar du ryškūs dalykai. Pirmasis - atsirado antras statybininkų vagonėlis, kuris jau buvo tobulesnis - prie jo iš namo buvo prijungtas laidas, kuriuo tiekiama elektra. Pastebėjome, kad laidas "nueina" į vienos laiptinės rūsį, tad įdomu, ar ir mokės už statybininkų eikvojamą elektrą tik vienos laiptinės gyventojai?

Antrasis įvykis - rangovų atstovai pradėjo matuoti butų langų ir balkonų matmenis, kad galėtų užsakyti langus. Galėjome patys rinktis, kurie langai ir kuria kryptimi turėtų atsidaryti. Buvo linksma sužinoti, kad identiškų butų balkonų matmenys nevienodi. Ir skiriasi nemažai - nustebę buvo patys matuotojai.

Aštuntąją renovacijos savaitę apsižiūrėjome, kad savais tempais dirbdami statybininkai putplasčiu jau buvo padengę apie du trečdalius namo, didžioji dalis buvo ir papildomai sutvirtinta. Su profilių tvirtinimu ant balkonų sekasi ne taip sparčiai - padengta tik po vieną balkonų bloką vertikaliai ir horizontaliai. Rodos, žmonės neskuba, dirbančiųjų matosi kokie 6-7. Jeigu būtų dvigubai daugiau, tai gal jau būtų pusė namo ir aptinkuota?

Bus daugiau.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder