"Perrašėme istoriją. Nugalėti kauniečius ir tokiu skirtumu - tai kažkas nerealaus", - po pergalės 35:24 (14:10) prieš Kauno "Granito-Gajos-Kario" ekipos rankininkus džiaugėsi "Žemaitijos dragūno" ekipos treneris Artūras Juškėnas.
Klaipėdiečių strategas net pats tiksliai negalėjo prisiminti, kuomet paskutinį kartą buvo pavykę įveikti legendinę "Granito" komandą.
"Tai buvo tik maždaug prieš dešimtmetį ir tuomet varžovus įveikdavome tik vos dviejų trijų įvarčių skirtumu. Gal tik du dabartiniai mūsų ekipos žaidėjai yra pajutę pergalę prieš šiuos kauniečius, - neslėpdamas pasitenkinimo mintimis dalijosi A. Juškėnas.
- Esu patenkintas vyrų žaidimu. Nuolat pirmavome, vienu metu buvome įgiję net 14 įvarčių skirtumą, tad visą rungtynių laiką buvau ramus. Žaidėjams neturiu priekaištų. Tik galiu pasidžiaugti ir pagirti."
Iš klaipėdiečių labiausiai išsiskyrė 9 įvarčius pelnęs Remigijus Vaičekauskas, 6 pridėjo Karolis Stropus, 5 - Dainius Matutis.
Artimiausias rungtynes "Žemaitijos dragūno" rankininkai žais lapkričio 21 dieną su Alytaus "Almeidos-Marisos" ekipa. Rungtynės vyks namų aikštėje - "Neptūno" arenoje.
Kitose LRL rungtynėse Šiaulių "Universitetas-Diringa" namuose 33:31 (15:13) įveikė "HC Vilnius" ekipą, Vilniaus "HC Šviesa" namuose sužaidė lygiosiomis - 29:29 (15:18) su Kauno "Lūšies" rankininkais. Varėnos "Ūla" savo žiūrovų akivaizdoje 19:28 (9:9) nusileido Alytaus "Almeidos-Marisos" ekipai. Panevėžio "Grifas-KKSC" namų aikštėje minimalia persvara 30:29 (21:13) nugalėjo "HC Utenos" rankininkus.
Paulius MATULEVIČIUS
Rašyti komentarą