Labdaringa akcija „Suoliukas Palangai“ - Palangos LIONS klubo dovana miestui

Labdaringa akcija „Suoliukas Palangai“ - Palangos LIONS klubo dovana miestui

Palangos moterų LIONS klubas buvo inauguruotas 2008 metų balandžio 5 dieną ir ateinantį pavasarį minės savo veiklos penkerių metų jubiliejų. Tais pačiais metais Palangos moterų LIONS klubas tapo tarptautinės LIONS klubų asociacijos nariu ir įsiliejo į didžiausios pasaulyje visuomeninės klubinės organizacijos veiklą.

Į klubą susibūrusios įvairių profesijų moterys buvo pasiruošusios nesavanaudiškai veiklai visuomenės labui – duoti, dalintis, gyventi ne tik sau. LIONS moto - „Mes tarnaujame“ – tapo klubo veiklos esminiu principu.

Penkerių metų veiklos sukakčiai paminėti klubas sumanė organizuoti labdaringą akciją „Suoliukas Palangai“. Šio sumanymo iniciatorė yra klubo prezidentė Danylė Žulkutė. Įsigyti baltą, elegantišką suoliuką gali pavieniai asmenys, įstaigos ir organizacijos, klubai. Jų vardu dedikuotas suoliukas papuoš Palangos Birutės parką, įamžins rėmėjo atminimą, o lėšos, surinktos už suoliukus, bus parama sergantiems ar vargstantiems Palangos vaikams.

Vienas suoliukas jau turi šeimininką: „Brangiam seneliui Juozui Šimkui nuo anūkų E., S., A., J.“ – toks užrašas papuoš pirmąjį suoliuką. Senelis gyvena užsienyje, bet Jam labai brangūs vaikystės ir jaunystės prisiminimai apie Palangą. Tai žinodami anūkai sumanė pradžiuginti senelį ir paremti Palangos moterų LIONS klubą, būdami tikri, kad pinigai pasieks tuos, kuriems labiausiai jų reikia.

Šių metų gruodžio 7 dieną 18 valandą moterų LIONS klubas kviečia į kasmetinį Kalėdinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“, kuris vyks kavinėje „Floros simfonija“.

Renginio metu surinktos lėšos bus skirtos klubo remiamoms sunkiai gyvenančioms šeimoms.

Kalėdinio labdaros vakaro metu bus pristatoma ir akcija „Suoliukas Palangai“. Renginio svečiai galės apžiūrėti suoliuką ir jį įsigyti.

Suoliukų alėjos atidarymas Palangos Birutės parke numatomas 2013 metų balandžio 5 dieną LIONS moterų klubo penkerių veiklos metų sukakties proga.

Balti suoliukai su dedikacijomis ne tik puoš Palangos Birutės parką, bet ir bus žmonių gerumo ir dosnumo simbolis. O gerumas, parodytas kitiems, visada grįžta su kaupu.

 

Sidebar placeholder