Miego raukšlės paveikia pačias matomiausias ir pažeidžiamiausias veido ir kaklo vietas: apie akis (šios raukšlės eina iškart virš skruostikaulio, kiek žemiau natūralių po akimis esančių raukšlelių, be to, už pastarąsias yra gilesnės, ryškesnės; pastumkite žandą viršun ir pamatysite, kur yra miego raukšlės vieta), ant žandų (vertikalios) ir ties dekoltė zona - atsiranda tarsi kryžiaus pavidalo raukšlės, prasidedančios ties krūtine.
Miego raukšlės atsiranda miegant ant šono ir ant pilvo. Pati blogiausia miego padėtis - ant pilvo, mat tada didelė veido dalis remiasi į pagalvę ar tiesiog čiužinį, veido oda susibruka kaip koks audinys. Kiek geresnė padėtis - miegoti galvą padėjus ant šono, tačiau jei taip miegant taip pat stipriai įsikniaubiama į pagalvę, veidas veikiamas beveik taip pat, kaip ir miegant ant pilvo, tiksliau - veido. Paeksperimentuokite: pasiimkite veidrodį ir pasižiūrėkite, kas darosi su oda, kai miegate.
Ideali miego padėtis jūsų grožiui - ant nugaros. Taip miegant veidas atsipalaiduoja ir lyginasi, o miego raukšlėms formuotis nėra kaip. Geras dalykas - ergonomiškos pagalvės iš latekso ar porolono, mat yra kietesnės ir geriau išlaiko teisingą galvos padėtį.
Panaikinti miego raukšles galima bandyti intensyvesniu kaukių kursu (po 2 per savaitę), taip pat būtina naudoti paakių kremą. Jei problema dar nėra įsisenėjusi, pagelbės mezoterapija - po oda suleidžiami veikliųjų medžiagų kokteiliai, kurie leidžia odai atsikurti.
Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Laisvalaikis"
Rašyti komentarą