Klaipėdos talentams atiduota 21 tūkst. balsų
Klaipėdos talentams atiduota 21 tūkst. balsų

Šį penktadienį paaiškės, kam atiteks septintoji bendrovės "Švyturys-Utenos alus" įsteigta "Klaipėdos švyturio ateities" stipendija. Už penkis konkurso finalininkus "Vakarų ekspreso" skaitytojai atidavė beveik 21 tūkstantį balsų.

Šiais metais gauti stipendiją iš viso kandidatavo 27 veržlūs, aktyvūs ir verslūs klaipėdiečiai.

Į finalinį etapą pateko 5 daugiausiai klaipėdiečių palaikymo sulaukę talentai: elektra varomo katamarano kūrėjas Tomas Vėlius, lengvaatletis, daugkartinis Lietuvos šuolio su kartimi čempionas Osvaldas Gedrimas, pirmoji Lietuvoje onkologijos atvejo vadybininkė Samanta Savickaitė, perspektyvi knygų iliustratorė Ugnė Lidžiūtė ir profesionali daugiakovininkė Ligita Motiejauskaitė, dirbanti vienoje didžiausių uosto įmonių ir įkūrusi ne pelno siekiančią organizaciją "Intership Lithuania", kuri padeda jaunimui integruotis į darbo rinką.

Kandidatai sulaukė gausaus palaikymo. Sustabdžius balsavimą paaiškėjo, kad iš viso už finalininkų penketuką buvo atiduota beveik 21 tūkstantis balsų.

Už T. Vėlių buvo atiduoti 7 842 balsai (1 092 internetu, 6 750 kuponais), O. Gedrimą - 4 369 (3 009 internetu ir 1 360 kuponais), S. Savickaitę - 2 904 (694 internetu, 2 210 kuponais), U. Lidžiūtę - 561 (visi internetu), L. Motiejauskaitę - 5 171 (2 961 internetu, 2 210 kuponais).

Vis dėlto galutinį žodį, atsižvelgusi ir į skaitytojų palaikymą, tars vertinimo komisija, kurią sudaro 5 nariai: bendrovės "Švyturys-Utenos alus" vadovas Rolandas Viršilas, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, "Vakarų ekspreso" vyriausiasis redaktorius Gintaras Tomkus ir pernai komisijos gretas papildę nariai: Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos atstovė dr. Genutė Kalvaitienė ir Klaipėdos universiteto atstovas dr. Darius Daunys.

Šį penktadienį, liepos 24 d., paaiškės, kuriam kandidatui bus įteikta 4 000 eurų stipendija.

Anksčiau šį apdovanojimą jau yra gavęs Klaipėdos universiteto mokslininkas Žydrūnas Lukošius, laivų inžinierius Lukas Norkevičius, pianistė Adelė Daunoravičiūtė, solistas Steponas Zonys, kino kūrėjas Arūnas Eimulis ir menininkė Agnė Kišonaitė.

"Vakarų ekspreso" inf.

KANDIDATAI. Vienam iš šių jaunųjų talentų bus įteikta 4 000 eurų "Klaipėdos švyturio ateities" stipendija.

Sidebar placeholder