Pusės šeimos netekęs Merūnas: gerai žinau, kas yra depresija

Pusės šeimos netekęs Merūnas: gerai žinau, kas yra depresija

Nors viešumoje garsūs aktoriai, dainininkai bei renginių vedėjai visada geros nuotaikos ir kitiems dovanoja puikias emocijas, asmeniniame jų gyvenime pilna skaudulių. Šį vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“ visiems puikiai pažįstami žmonės pirmą kartą ryšis prabilti apie jautriausius išgyvenimus.

Atvirumas turi prasmę. Savo pavyzdžiais mūsų garsenybės įrodys: emocinės duobės pažįstamos visiems ir būtina skubi pagalba tikrai pasiekiama. Speciali LNK televizijos laida bus skirta emocinės paramos tarnybos „Jaunimo linija” 30-ies metų veiklai, per ją bus kviečiama aukoti linijos darbui.

„KK2 penktadienyje“ itin jautria savo šeimos istorija pasidalins žinomas operos solistas Merūnas Vitulskis, kuriam pastarasis pusmetis buvo nepakeliamai sunkus. „Per šiuos metus aš netekau pusės šeimos. Mano patėvis mirė šiais metais, mano močiutė mirė ir mano dėdė mirė.

Tie žmonės buvo labai nuostabūs, jie labai daug davė man, mano gyvenimui. Ir tokių žmonių nepamiršiu niekada. Šios trys mirtys įvyko labai staigiai. Ir tas nuostabos efektas turbūt pats baisiausias yra. Jei savo artimą žmogų prižiūrėtum ligoninėje, pradėtum lyg ir taikytis prie to, o mano atveju niekam nebuvo laiko. Vienas po kito, staiga, iškeliavo 3 žmonės“, – pasakos Merūnas vis dar sunkiai atsigaunantis po artimųjų netekčių.

Operos solistas sako puikiai suprantantis žmones, kurie klimpsta į depresiją ar ištikti emocinių krizių kreipiasi į specialistus. „Mano mama ir mano žmona sirgo depresija. Gerai žinau, kas tai yra ir kokia svarbi yra pagalba“.

Tuo metu dainininkė Iglė Bernotaitytė prisipažins, kad staigus išgarsėjimas jai buvo sukėlęs nevaldomą emocinį stresą. „Ištisas dienas gulėdavau lovoje. Neatsikeldavau net kompiuterio pasiimti, net į tualetą nueiti būdavo kančia.

Nors dauguma bendraamžių man pavydėjo šlovės, viduje jaučiausi labai nelaiminga. Žinoma, prie to prisidėjo ir neigiami komentarai, kuriuos skaitydavau ir šventai tikėdavau, kad esu tokia bloga, kaip apie mane rašo kiti. Viskas baigėsi tuo, kad teko gerti vaistus, kreiptis į psichoterapeutus“.

 

Iglė Bernotaitytė © LNK

Savo atviromis istorijomis, kuriose gausu nusivylimų, panikos priepuolių, akistatų su mirtimi ir netgi minčių apie savižudybę „KK2 penktadienyje“ dalinsis ir kiti mums visiems puikiai pažįstami žmonės. Ne vienas jų juodžiausios krizės metu kreipėsi į „Jaunimo liniją“ ir sulaukė realios pagalbos.

„Jaunimo linija“ per metus padeda dešimtims tūkstančių žmonių, o šį vakarą „KK2 penktadienis“ kartu su būriu įžymybių visus kvies padėti „Jaunimo linijai“, kuri kaip tik šiomis dienomis švenčia savo veiklos 30–metį. Emocinę paramą teikianti organizacija „Jaunimo linija” girdi ir išklauso pagalbos ieškančius žmones visą parą, nenutrūkstamai. Organizacija išgyvena iš privačių ir verslo aukojamų lėšų, jau dabar galima aukoti trumpaisiais numeriais 1402 (3 eurai) 1485 (5 eurai), o didesnę sumą – aukok.lt

Speciali „KK2 penktadienio“ laida, skirta „Jaunimo linijai”, šį vakarą, 19.30 val., per LNK.

Sidebar placeholder