Ingrida Šimonytė

Premjerė Kopenhagoje susitiks su verslo atstovais, dalyvaus demokratijos forume

Premjerė Ingrida Šimonytė ketvirtadienį išvyksta į Daniją, kur susitiks su verslo atstovais, lankysis demokratijos forume.

Lietuvos Vyriausybės vadovė planuoja susitikti su Danijos ministre pirmininke Mette Frederiksen, Europos Parlamento pirmininke Roberta Metsola, Demokratijų aljanso fondo pirmininku Andersu Foghu Rasmussenu.

Vizito metu taip pat numatomas susitikimas su Lietuvoje investuojančių Danijos kompanijų vadovais, šalies lietuvių bendruomene ir Lietuvos garbės konsulais, pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.

Per susitikimus planuojama aptarti dvišalius Lietuvos ir Danijos santykius bei jų plėtros galimybes, investicijų ir prekybos skatinimo potencialą, bendradarbiavimą regioninio saugumo srityje ir NATO rytinio flango stiprinimą, paramą Ukrainai, sankcijų karo ir jo nusikaltimų kaltininkei Rusijai, taip pat jos sąjungininkei Baltarusijai tęstinumą bei stiprinimą. 

I. Šimonytė taip pat dalyvaus Kopenhagos demokratijos viršūnių susitikime bei skaitys pranešimą apie pasipriešinimą autoritarizmui.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder