Rusų gyvenimas Mariupolyje: aktyviai užsiiminėja „verslu“ ir teisina vagystes notaro palaiminimu (1)

Okupuotame Berdiansko mieste rusai neslepia savo plėšikavimų. Okupantai parduoda automobilius, kuriuos pavogė iš Mariupolio. Apie tai rašo UNIAN.com.

„Telegram“ kanale „Catharsis“ buvo pateiktos nuotraukos bei vaizdo įrašai, liudijantys rusų plėšikavimus. Vienas iš okupantų skelbė vogtų automobilių pardavimą ir net nesistengė nuslėpti savo nusikaltimų.

Kanale informaciją paskelbė narys, pasivadinęs Viktoro vardu. Jis, nors ir skelbė parduodantis automobilį, jo duomenų nenurodė.

Į Viktoro automobilio skelbimą sureagavo daugybė kanalo vartotojų, suprantančių rusų plėšikavimą.

Jie rašė: „Ar savininkas žino, kad jį turite? Šis automobilis yra iš Mariupolio. Savininkas jo niekad neparduotų, o dabar jis buvo pavogtas!“.

Deja, nėra pranešama, ar okupantui pavyko parduoti pavogtą automobilį.

Nepaisydami to, kanalo nariai atkreipė dėmesį, jog tokio tipo vagysčių atvejų pasitaiko gana dažnai. Anot jų, rusai stengiasi gauti kuo daugiau pelno, todėl vagia ir parduoda viską, ką mato.

Dėl vagysčių – savi notarai Rusijos okupantai išgarsėjo savo plėšikavimu nuo pirmųjų plataus masto invazijos į Ukrainą dienų.

Jie vogė viską: skalbimo mašinas, keptuves, drabužius ir net moteriškus apatinius. Jie iki šiol vagia dviračius iš Chersono srities gyventojų, įsilaužia į privačius namus ir apiplėšinėja vietos gyventojus.

Taip pat paaiškėjo, jog rusai užgrobtoje teritorijoje registruoja savo notarus, kad galėtų vogti ukrainiečių turtą legaliai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder