„Avia Solutions Group“ arena

„Avia Solutions Group“ arena tęsia bendradarbiavimą su „Rytu“

Atsinaujinusi Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena praneša tęsianti bendradarbiavimą su Vilniaus „Ryto“ klubu, kuris čia žais dalį savo 2023-24 metų sezono namų rungtynių.

Jau daug metų „Ryto“ klubas didžiąją dalį namų rungtynių žaisdavo „Jeep“ arenoje, tuo metu „Avia Solutions Group“ arenos aikštėje rengdavo tarptautinių turnyrų mačus bei svarbesnes ar daugiau dėmesio sulaukiančias Lietuvos krepšinio lygos rungtynes.

Išimtimi tapo praėjęs, 2022-23 metų sezonas, kuomet atsinaujinimo darbams užsidariusioje „Avia Solutions Group“ arenoje renginiai nevyko ir „Rytas“ visas namų rungtynes žaidė „Jeep“ arenoje.

„Rytas“ yra mūsų ilgametis partneris, mūsų arenoje jie pasiekė vienas skambiausių savo pergalių. Tai kokybiška, auganti organizacija, dėl to labai džiugu, kad ir toliau tęsime bendradarbiavimą“, – mintimis dalinasi arenos vadovas Andrius Žiauberis.

Planuojama, kad „Ryto“ klubas 2023-24 metų sezone „Avia Solutions Group“ arenoje svarbiausius Lietuvos krepšinio lygos mačus bei FIBA Čempionų lygos grupės etapo rungtynes. Tolimesnį tvarkaraštį lems komandos rezultatai abiejuose turnyruose.

„Krepšinio renginių kiekiu arenai šis sezonas turėtų būti pats užimčiausias per 19 metų, o galimybė rengti net du tarptautinius klubinius turnyrus vienu metu mums yra svarbus pasiekimas. Atnaujinome daug sporto renginio kokybę pagerinsiančių aspektų, todėl džiugu, kad mūsų infrastruktūra naudojasi vis daugiau krepšinio organizacijų“, – priduria A. Žiauberis.

Nors iki klubinio krepšinio sezono starto liko dar trys savaitės, atsinaujinusi „Avia Solutions Group“ arena savo krepšinio renginių sezoną jau pradėjo rugpjūčio 11 dieną vykusia Lietuvos ir Prancūzijos dvikova, kurią stebėjo sausakimša arena.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder