„Neptūno" futbolininkai šį sezoną išlieka nepralaimėję

(3)

Klaipėdos "Neptūno" futbolininkai iš visų 2024 m. Lietuvos futbolo federacijos I lygos („TOPsport Pirma lyga") čempionato komandų vieninteliai išlieka nepralaimėję - penktadienio vakarą Kretingos miesto stadione lygiosiomis 2:2 (1:1) sužaidė su Kretingos „Minija".

Pirmieji 41 dvikovos minutę aikštės šeimininkų vartus nuginklavo neptūniečiai - pasižymėjo Oleksandr Dovhyi.

Įvartį, tarp futbolininkų vadinamą į rūbinę, per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (46 min.) gavo klaipėdiečiai - taikliu smūgiu pasižymėjo "Minijos" žaidėjas Deividas Šiuša.

69 susitikimo minutę neptūniečiai vėl buvo nubausti to paties D. Šiušos - 2:1.

Klaipėdos futbolo sirgalių džiaugsmui 88 dvikovos minutę rezultatą išlygino Martynas Velyvis - 2:2.

Taigi, Vakarų derbis baigėsi taikiai - 2:2 ir komandos pasidalijo po tašką.

Neptūnas" kol kas išlieka turnyro lentelės viršūnėje su 18 taškų (5 pergalės, 3 lygiosios).

Kretingiškiai po 8 turų su 1 pergale, 5 lygiosiomis ir 2 pralaimėjimais savo sąskaitoje turi 9 taškus ir turnyro lentelėje užima 10 vietą.

Artimiausias rungtynes "Neptūnas" žais gegužės gegužės 10 d. 19 val. su Plungės "Babrungu".