„Shodan“ kviečia į šeimos sporto šventę

Karatė mokykla „Shodan“ Klaipėdoje organizuoja ir kviečia VISUS Rugsėjo 4d. ( sekmadienį) į šeimos sporto šventę, kuri vyks Jono kalnelyje.

12.00 val. išvysime bei sveikinsime geriausius Shodan sportininkus, kurie 2021m. garsino klubą bei Lietuvą, tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose, stebėsime mokyklos trenerių komandos pasirodymą, bei pramoginę programą.

14val. visi kartu, tiek maži tiek dideli, startuosime "Shodan Samurajaus kelias 2" smagių išbandymų ruože.

Visų įveikusių Samurajaus įššūkį laukia prizai. Ši diena yra unikali galimybė ne tik pažinti karatė kyokushin meną bet ir artimiau susipažinti su „Shodan“ mokyklos veikla, treneriais ir auklėtiniais.

Mūsų siekis yra ugdyti Klaipėdoje sveiką, fiziškai aktyvią ir laimingą visuomenę. Šio NEMOKAMO renginio metu svečiams bus suteikta galimybė iš arčiau susipažinti su rytų kovos menais, filosofija bei su viena populiariausia sporto šaka Lietuvoje - karatė kiokušin.

Kaip ir samurajai, drąsūs, garbingi kovotojai, taip ir karatė kyokushin yra kilę iš Japonijos. Masutatsu Oyama sukūrė naują karatė stilių – kyokushin, kuris reiškia „absoliučios tiesos kelią“.

Šis stilius savo dinamika, dvasiniu grožiu bei praktiniu efektyvumu užkariavo milijonus mėgėjų širdžių ir iki šiol yra pati populiariausia karate sistema visame pasaulyje.

Karate kyokushin mokymo programa suteikia visą spektrą galimybių: nuo sveikatinimo ir savigynos iki profesionalios sportinės karjeros ir aukšto meistriškumo lygio.

Šio sporto renginio metu iššūkiu taps Samurajaus kelio įveikimas. Shodan komanda Jums paruošė net 10 skirtingų rungčių, kurių metu galėsite patikrinti savo kūno bei charakterio savybes. Užduotys yra paremtos septyniais pagrindiniai samurajaus kodekso principais:

– Gi – Teisingumas.
– Yu – Drąsa
– Jin – Geranoriškumas sugebėjimas derinti savo ir kitų interesus.
– Rei – Pagarba.
– Makoto arba – Shin– Sąžiningumas.
名誉 – Meiyo – Šlovė.
忠義 – Chūgi – Ištikimybė.

Visi renginio dalyviai bus apdovanoti prizais, o tie kurie užduotis atliks vikriai, stipriai, drąsiai ir nuoširdžiai, kaip tikri samurajai laimės papildomų prizų. Pasikvieskite savo šeimą, draugus, kaimynus ir smagiai bei sportiškai praleiskite savaitgalį kartu su „Shodan“ karatė šeima. 

sk

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder