Ate, ate, feisbuke? Platforma kasdien naudojasi vis mažiau žmonių, jaunimas žiūri „Tik Tok“ arba jutubą

(1)

Feisbukas pirmą kartą per 18 metų istoriją pastebėjo, kad kasdienių aktyvių vartotojų (DAU) sumažėjo, skelbia BBC. Socialinį tinklą patronuojanti įmonė „Meta Networks“ teigė, kad DAU per tris mėnesius iki gruodžio pabaigos sumažėjo iki 1,929 mlrd., palyginti su 1,930 mlrd. praėjusį ketvirtį.

Įmonė taip pat perspėjo, kad lėtėja pajamų augimas, palyginti su konkurentais, tokiais kaip „TikTok“ ir jutubas, o reklamuotojai taip pat atsitraukia.

„Meta“ akcijos nukrito daugiau nei 20 proc. per prekybą po darbo valandų Niujorke. Akcijų kainos nuosmukis sumažino apie 200 mlrd. dolerių nuo bendrovės akcijų rinkos vertės.

Kitų socialinės žiniasklaidos platformų, įskaitant tviterio, „Snap“ ir „Pinterest“, akcijos taip pat smarkiai krito per ilgesnę prekybą.

Generalinis direktorius Markas Zuckerbergas teigė, kad įmonės pardavimų augimas nukentėjo, nes auditorija, ypač jaunesni vartotojai, išvyko pas konkurentus.

„Meta“, kuriai priklauso antra pagal dydį pasaulyje skaitmeninės reklamos platforma po „Google“, taip pat pabrėžė, kad ją paveikė „Apple“ operacinės sistemos privatumo pakeitimai.

Nors bendrovė pati investuoja į vaizdo įrašus, kad galėtų konkuruoti su „TikTok“, priklausančiu Kinijos technologijų milžinei „ByteDance“, iš šių pasiūlymų ji uždirba mažiau pinigų nei tradiciniai „Facebook“ ir „Instagram“ kanalai.

M. Zuckerbergas pabrėžė esąs įsitikinęs, kad investicijos į vaizdo įrašus ir virtualią realybę atsipirks, kaip ir ankstesnės naujovės dėl mobiliosios reklamos ir instagramo istorijų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder