Tik normalesnis butas-pora savaiciu ir parduotas. Ir beje-kainos nekris, o tik augs.
,
Todėl kad NT rinka išpūsta ir pervertinta NT vertelkų dėka. Pasiknisus oficialiuose duomenyse, panaudojus savus smegenis įsitikins kad viskas ne tikra. O svarbiausia žmonių skaičius traukiasi dėl gimstamumo ir emigracijos!!!!
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Tik normalesnis butas-pora savaiciu ir parduotas. Ir beje-kainos nekris, o tik augs.
Todėl kad NT rinka išpūsta ir pervertinta NT vertelkų dėka. Pasiknisus oficialiuose duomenyse, panaudojus savus smegenis įsitikins kad viskas ne tikra. O svarbiausia žmonių skaičius traukiasi dėl gimstamumo ir emigracijos!!!!
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.