1. Būkite dėkingi
Jei jums trūksta fizinio aktyvumo, kartais užtenka pakeisti tempą ar mąstyseną, kad vėl būtumėte motyvuoti.
Užuot bijoję vėl bėgioti ant bėgimo takelio, išeikite į lauką ir sutelkite dėmesį į dėkingumo ugdymą už galimybę pabūti su gamta ir dėkingumą už jus supančią aplinką.
Dėkingumo judesio praktika - tai mažo intensyvumo judėjimas, pavyzdžiui, vaikščiojimas, žygiai pėsčiomis, joga ar pilatesas (ir nevaržanti apranga, kuri judės kartu su jumis).
Šiose mažo intensyvumo treniruotėse daugiausia dėmesio skiriama dabarties momentui, gerinamas kvėpavimas, sukuriamas natūralus fonas meditacijai ir atsipalaidavimui, gerinamas susikaupimas ir mažinamas stresas.
2. Muzikos iššūkis lauke
Pagalvokite apie savo mėgstamiausią užvedančią dainą - žinote, tą, kuri visada skatina jus greičiau bėgti, sunkiau kelti svorį ar giliau pasitempti. Ji skamba ne tik jūsų galvoje.
Daina gali tiesiog priversti jūsų kūną norėti judėti, nes ji įjungia smegenų sritį, atsakingą už judėjimą. Treniruotės pagal mėgstamas melodijas gali tapti motyvacija, kurios jums reikia, kad treniruotis vėl būtų smagu.
Muzikiniai iššūkiai lauke yra smagus ir unikalus būdas sportuoti lauke, tinkamas įvairaus amžiaus ir įgūdžių lygio žmonėms. Su ausinėmis kiekvienas gali mėgautis ritmu paremta veikla, kurios garso takelis suteikia laisvės ir jaudulio.
Muzikinio iššūkio lauke metu rekomenduojama atlikti kuo daugiau vieno pratimo pakartojimų per kiekvieną dainos dalį.
Pavyzdžiui, dainos posmo metu galite daryti pritūpimus, o per priedainį pereiti prie bėgimo. Tik įsitikinkite, kad dėvite suspaudžiančią, bet ne per daug aptemptą aprangą, kad galėtumėte iš tiesų atsipalaiduoti.
3. Treniruočių aikštelėje grandinė
Pasiilgote vaikiško džiaugsmo žaisti lauke? Tuomet vilkėkite patogius aprangos komplektus, kurie atlaiko daug judesių, eikite į mylimą parką ir pasiruoškite lauko treniruočių ciklui, kuris prilygs vaikystės pertraukų smagumui.
Ilgą pasivaikščiojimą paverskite žaidimu, atlikdami 10 pakartojimų kūno svorio pratimų (pavyzdžiui, atsispaudimus, atsilenkimus ar lentas), kai praeisite pro svarbų objektą, pavyzdžiui, stotelės ženklą, suoliuką.
Jei turite galimybę naudotis tuščia žaidimų aikštele, pasinaudokite suoliukais ar laipteliais, kad galėtumėte atsiremti, kai darote pratimus trigalviam raumeniui ar pakylimus laiptais, darykite prisitraukimus ar kitus pagrindinius pratimus ant sūpynių.
Ši treniruotė įtrauks kelias raumenų grupes, didins jėgą ir ištvermę bei paįvairins treniruočių rutiną.
4. Laipiojimas laiptais
Veiksmingoms lauko treniruotėms lauke iš tiesų tereikia kelių lauko laiptelių. Idėja paprasta - kai lipate laiptais aukštyn, atlikite įvairius pratimus, o kai leidžiatės žemyn, atsipalaiduokite.
Pradžiai naudokitės laiptais eidami, žingsniuodami į šoną ar šokinėdami. Jei esate pasiruošę padidinti intensyvumą, į laiptų pratimus reikia įtraukti kūno svorio jėgos judesius, pavyzdžiui, blauzdų pakėlimą ar lentų laikymą (kuo aukščiau rankas laikysite ant laiptų, tuo lengviau bus atlikti pratimą).
Visa tai pagerins pusiausvyrą, koordinaciją ir širdies ir kraujagyslių sistemos būklę. Būkite atidūs savo pėdoms, pilnai jas padėkite ant kiekvieno laiptelio.
Visada galite naudotis turėklais arba treniruotis bėgioti sprinto intervalais, jei laiptai atrodo bauginantys.
Nepamirškite, jog būtina rinktis palaikančias kojas ir lanksčią, stabilią bei patogią avalynę.
Šaltinis: www.wellandgood.com
Rašyti komentarą